معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / کنسول نینتندو سوییچ رکورد فروش جدیدی را به ثبت رساند

کنسول نینتندو سوییچ رکورد فروش جدیدی را به ثبت رساند

ماهی که گذشت یکی از بهترین ماه‌ها برای شرکت نینتندو بود. در کنار عرضه‌ی بازی Animal Crossing و استقبال چشم‌گیر از آن که بعد از Call of Duty Modern Warfare در جایگاه دومین بازی پرفروش سال ۲۰۲۰ آمریکا قرار داشت، رکورد فروش جدیدی برای کنسول نینتندو سوییچ به ‌ارمغان آورد.

کنسول نینتندو سوییچ

براساس گزارش‌های منتشر شده در مورد میزان فروش این کنسول در ماه مارس ۲۰۲۰، شاهد افزایش تقاضای دو برابری آن نسبت به مارس ۲۰۱۹ هستیم. این میزان فروش بالاترین آمار فروش تاریخ یک سخت‌افزار در ماه مارس است. در مجموع این کنسول درآمد ۴۶۱ میلیون دلاری برای شرکت نینتندو در سال ۲۰۲۰ به ارمغان آورده که نسبت به سال گذشته ۶۳ درصد افزایش فروش را ثبت نموده است. کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نسبت به سال گذشته‌ی میلادی ۲۵ درصد افزایش فروش را تجربه کرده‌اند که در مجموع آمار خوبی به‌شمار می‌آید ولی باید سه ماهه‌ی ابتدایی سال را متعلق به نینتندو دانست.

ار ابتدای سال جدید میلادی بیش از یک و نیم میلیارد دلار برای خرید سخت‌افزار و بازی‌ها توسط مخاطبان این صنعت پرداخت شده است. در مجموع با توجه به شرایط موجود می‌توان این آمار فروش را مناسب اعلام کرد. باید دید این روند فروش با عرضه‌ی احتمالی کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس در سال ۲۰۲۰ چگونه پیش خواهند رفت.

کنسول نینتندو سوییچ

کنسول نینتندو سوییچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *