معماری
خانه / اخبار / پلی استیشن ۵ زمان بارگذاری بازی ها را از بین خواهد برد

پلی استیشن ۵ زمان بارگذاری بازی ها را از بین خواهد برد

در کنار پیشرفت‌ جلوه‌های بصری و خلق دنیایی پویاتر، شاید بتوان مهم‌ترین پیشرفت کنسول‌های نسل نهم را کم‌تر ساختن زمان بارگذاری بازی‌ها عنوان کرد. آن‌طور که در تبلیغات به‌چشم می‌خورد قرار است ما در سال آینده با کنسول‌هایی رو به رو باشیم که به میزان قابل توجهی صفحه‌های بارگذاری را کم‌تر کرده‌اند و یا حتی به‌صورت کامل از بین برده‌اند.که کنسول پلی استیشن ۵ هم از این امر مستثنی نیست.

پلی استیشن 5

براساس توییت‌هایی که از دستیار کارگردان بازی مورد انتظار The Last Of Us Part 2 یعنی کرت مارگنو (Kurt Margenau) منتشر شده است، به‌نظر می‌رسد که کنسول PS5 نه‌تنها صفحه‌های بارگذاری را کم‌تر ساخته، بلکه آن‌ها را به‌طور کامل حذف کرده است.

در این توییت آقای مارگنو در جواب خبرنگاری که پرسیده بود آیا سازندگان بازی The Last Of Us Part 2 برای صفحه‌های بارگذاری بازی طرح و یا انیمیشن خاصی در نظر دارند یا خیر، جواب داده بودند که در کنسول پلی‌استیشن ۵ چیزی به‌عنوان صفحات بارگذاری نخواهد داشت.

اظهار نظر آقای مارگنو به‌صورت قابل توجهی حائز اهمیت است، زیرا این اطلاعات این معنی را دارد که ما در کنسول‌های نسل نهمی شاهد تغییراتی انقلاب گونه خواهیم بود. این بهبود در زمینه پردازش فوق سریع مراحل بازی را می‌توان مدیون حافظه SSD از نوع NVMe دانست که به بازی‌سازان این امکان را می‌دهد تا اطلاعات پردازشی خود را با سرعتی بیشتر از گذشته در کنسول پلی‌استیشن ۵ آماده کنند.

ناتی‌داگ در گذشته نیز میزان حیرت خود را نسبت به حافظه کنسول پلی استیشن ۵ نشان داده بود، به‌صورتی که رییس این استودیو اعلام کرده بود که بازیکنان دیگر در نسل نهم منتظر آماده سازی بازی‌های موردعلاقه خود نخواهند بود.

پلی استیشن 5
Telegram
پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.