معماری
خانه / پلی استیشن 5 / پلی استیشن ۵ دارای نسخه های ویژه متعددی خواهد بود

پلی استیشن ۵ دارای نسخه های ویژه متعددی خواهد بود

به‌صورت رسمی تایید شده است که کنسول پلی استیشن ۵ دارای طرح‌ها و باندل‌های مخصوصی خواهد بود، و هم‌چنین سونی اعلام کرده است که مخاطبان در هنگام خرید کنسول پلی استیشن ۵ خود می‌توانند یک مدل خاص از کنسول پلی استیشن ۵ را انتخاب کنند که در برخی از جوانب نسبت به کنسول نشان داده شده در مراسم رونمایی از لحاظ ظاهری متفاوت خواهد بود.

پلی استیشن 5

این اطلاعات رسمی در ابتدا توسط مدیر ارشد بخش طراحی سونی یعنی مت مکلارین (Matt MacLaurin) و در سایت کاری LinkedIn منتشر شد، در جایی که مکلارین تایید کرد که تصمیم سونی براین موضوع است که تفاوت و تنوع بسیار زیادی در رابطه با کنسول پلی‌استیشن ۵ وجود داشته باشد، و خریداران قادر باشند تا در هنگام انتخاب کنسول خود مدلی را برگزینند که نسبتا تفاوت‌های زیادی را از لحاظ طرح و رنگ نسبت به نسخه نشان داده شده در همایش رونمایی از این کنسول داشته باشند.

مکلارین اضافه کرد: « رنگ سفید درواقع یک مدل پایه و رفرنس از کنسول پلی‌استیشن ۵ محسوب می‌شود، و می‌توانید این انتظار را داشته باشید که در گذر مدت زمانی کوتاه طرح‌ها و نسخه‌های ویژه متعددی از این کنسول وارد بازار شود.

شخصی‌سازی ظاهری این کنسول توسط شرکت‌های بازیسازی نکته‌ای خواهد بود که شاید در هیچ کنسولی تا به حال دیده نشده است. می‌توانم این قول را بدهم که به‌زودی مخاطبان می‌توانند شاهد معرفی چندین نسخه ویژه از این کنسول در روزهای آینده باشند.»

هم‌چنین به‌غیر از اطلاعات جدید در رابطه با بخش‌های ظاهری کنسول پلی‌استیشن ۵، آقای مکلارین گریزی نیز به رابط کاربری این کنسول زد و تایید کردند که این رابط کاربری الهامات بسیار زیادی را از نسخه مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۴ دریافت کرده است و قرار است که این رابط درواقع یک بروزرسانی بزرگ برای نسخه گذشته تلقی شود.

هم‌چنین در پایان بیان شد که باندل مخصوص بازی Horizon Forbidden West از همین حالا درحال آماده‌سازی است و سونی تصمیم داردهرچه زودتر این مدل را برای هواداران رونمایی کند.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات زمستانی سال ۲۰۲۰ به‌بازار عرضه خواهد شد.

پلی استیشن 5
Telegram
پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *