معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه | پلی‌ استیشن ۵ حالتی به نام Boost Mode خواهد داشت

شایعه | پلی‌ استیشن ۵ حالتی به نام Boost Mode خواهد داشت

طبق ادعای یک افشاکننده، پلی‌ استیشن ۵ از حالتی به نام Boost Mode مشابه پلی‌ استیشن ۴ پرو برای بهبود کیفیت بازی‌ها برخوردار خواهد بود.

Boost Mode

طرفداران با هیجان بسیار منتظر اخبار جدید از ویژگی‌های اصلی پلی‌ استیشن ۵ هستند. تاکنون، تمرکز سونی روی سخت‌افزار و برخی ویژگی‌های کلی مثل Backward Compatibility بوده است. احتمالا معرفی کامل ویژگی‌های این کنسول برای ماه‌های پیش‌رو برنامه‌ریزی شده است. در این میان افشاکنندگان سعی می‌کنند تا زمان معرفی این کنسول، اطلاعاتی در اختیار هواداران قرار دهند. بر اساس یکی از همین افشاگری‌ها، پلی‌ استیشن ۵ از قابلیتی به نام Boost Mode برخوردار خواهد بود؛ که باعث بهبود کیفیت بازی‌های پلی‌ استیشن ۴ برای کنسول نسل بعد می‌شود. این افشاکننده در توییتر خود اعلام کرد که این اطلاعات را از منبعی داخلی به دست آورده است و توضیح بیشتری در این رابطه نداد. حالت Boost Mode باعث بهبود جلوه‌های بصری و نرخ فریم بازی‌ها خواهد شد. مشابه این حالت برای ایکس‌ باکس سری ایکس هم وجود خواهد داشت.

این افشاکننده همچنین لیستی از بازی‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند منتشر کرده است. این بازی‌ها شامل این عناوین هستند:

Grand Turismo Sport, Killzone Shadow Fall, Control, Death Stranding, Final Fantasy 7 Remake, Ghost of Tsushima, The Last of Us Remastered, Horizon Zero Dawn, Red Dead Redemption 2, Resident Evil 2, Kingdom Hearts 3, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Borderlands 3, Dreams, Uncharted 4: A Thief’s End, God of War, Infamous: Second Son, Spider-Man, The Last of Us Part 2

این فرد در ادامه اعلام کرد که این بازی‌ها در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ (۲۰ نوامبر ۲۰۲۰)، که به گفته‌ی او روز عرضه‌ی پلی‌ استیشن ۵ است، در دسترس خواهند بود.

سوالی که در مورد این ویژگی پیش می‌آید، هزینه‌ی آن است. در ضمن این افشاکننده گفت:

شما قادر خواهید بود نسخه‌ی پلی‌ استیشن ۵ برخی از بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را که امسال منتشر می‌شوند، به رایگان دریافت کنید.

این فرد اشاره‌ای به قابلیت Boost Mode برای این بازی‌ها نکرد. سوال دیگری که پیش می‌آید، نحوه‌ی کار این قابلیت است. البته این احتمال وجود دارد که این افشا، کاملا ساختگی باشد. در هر صورت بهترین راه انتظار برای انتشار اخبار رسمی از سوی سونی است.

Boost Mode
Telegram
Boost Mode
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.