معماری
خانه / کنسول بازی / پرفروش‌ترین کنسول در ماه اخیر پلی استیشن ۴ بوده است

پرفروش‌ترین کنسول در ماه اخیر پلی استیشن ۴ بوده است

بعد از اینکه مایکروسافت با کنسول ایکس باکس وان در گزارش‌های NPD چهار ماه متوالی توانست در صدر جدول فروش کنسول‌ها به صورت ماهیانه قرار بگیرد حالا بار دیگر سونی با پلی استیشن ۴ توانسته این رقابت را از مایکروسافت پیروز شود. در حالی که گزارش NPD در هفته‌ی آینده منتشر می‌شود شایعات حکایت از این موضوع دارند که پلی استیشن ۴ سونی توانسته به عنوان بهترین کنسول در ماه آذرماه به فروش برسد.

طبیعتا عرضه‌ پلی استیشن پرو و تخفیفات ویژه‌ی بلک فرایدی در این امر بی تاثیر نبوده‌اند. احتمالا طی ماه‌های اخیر کاربران منتظر انتشار پلی استیشن ۴ پرو بوده‌اند و با عرضه‌ی این کنسول خرید‌ آن ها به شکل باورنکردنی افزایش یافته است به طوری که سونی اعلام کرد که تعداد رسمی فروش پلی استیشن ۴ به ۵۰ میلیون دستگاه رسیده است.

البته مایکروسافت هم دوران بدی را پشت سر نگذاشته است. در تعطیلات جمعه‌ی سیاه از لحاظ نرم افزاری ایکس‌باکس عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. از طرفی دیگر، ایکس‌باکس لایو نیز با تعداد افراد آنلاین بسیار زیادی به صورت بی‌سابقه مواجه شد.

از آن‌جایی که مایکروسافت دیگر آمار فروش محصولات خود را منتشر نمی‌کند نمی‌توانیم در مورد تعداد دستگاه‌های به فروش رفته‌ی ایکس‌باکس وان صحبت کنیم اما هر چه که باشد، آمار فروش ایکس‌باکس وان حتی نزدیک به پلی‌استیشن ۴ سونی نیز نشده است.

کنسول بازی

کنسول بازی
کنسول بازی

منبع: giftcardbaz

تلگرام
تلگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *