معماری
خانه / سیستم عامل ، اپلیکیشن و نرم افزار / از این پس برنامه‌ی Waze از اسپاتیفای پشتیبانی خواهد کرد

از این پس برنامه‌ی Waze از اسپاتیفای پشتیبانی خواهد کرد

برنامه‌ی Waze
Waze

برنامه‌ی Waze به عنوان یک برنامه‌ی راهیابی در مسیرهای شهری شناخته می‌شود و در ماشین‌های بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است. از طرفی دیگر، گوش دادن به موسیقی مورد علاقه‌ی خود در ماشین لذت دیگری دارد و برخی مواقع جابه‌جا شدن میان این دو برنامه در ماشین ممکن است حواس پرتی زیادی را برای راننده ایجاد کنند به همین علت برنامه‌ی Waze با ارائه‌ی به‌روزرسانی پشتیبانی از برنامه‌ی اسپاتیفای را به خود اضافه کرده است تا کاربران بتوانند بدون جابه‌جایی میان این دو برنامه، از هر دوی آن به طور همزمان استفاده کنند.

برنامه‌ی Waze به طور رسمی اعلام کرد:

که همکاری خود را با اسپاتیفای آغاز کرده است. بدین ترتیب، کاربران می‌توانند از میان پلی‌لیست‌های خود به اجرای اسپاتیفای بپردازند و بدون جا به جایی میان این دو برنامه، از هر دوی آن‌ها به صورت همزمان استفاده کنند. از طرفی دیگر، به نظر می‌رسد استفاده از برنامه‌ی Waze از طریق برنامه‌ی اسپاتیفای نیز میسر شده است! همچنین می‌توان این دو برنامه را طوری تنظیم کرد که به محض روشن شدن ماشین، بتوانید از موسیقی اسپاتیفای و نقشه‌یابی برنامه‌ی Waze استفاده کنید.

به گفته‌ی برنامه‌ی Waze، تنها برنامه‌ی اسپاتیفای از پشتیبانی رسمی آن‌ها بهره می‌برد و دیگر سرویس‌های استریم موسیقی نظیر اپل و تایدل از این قابلیت محروم هستند. پس به نظر می‌رسد بار دیگر شاهد گسترش برنامه‌ی اسپاتیفای بر روی پلتفرم‌های مختلف خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.