معماری
خانه / اخبار بازی / پاسخ epic games به ادعا های apple در رابطه با کاهش محبوبیت Fortnite

پاسخ epic games به ادعا های apple در رابطه با کاهش محبوبیت Fortnite

دادگاه بین اپل و اپیک گیمز (Epic Games) در حال شدت گرفتن است و از آنجایی که هر روز اتفاقات جدیدی می‌افتد، همگام بودن با این اتفاقات این پرونده بسیار سخت شده است.روزهای گذشته اپل ادعاهایی را در رابطه با بازی Fortnite مطرح کرد و به دنبال آن رئیس اپیک گیمز به ادعاهای اپل پاسخ داد.

Fortnite

طبق آخرین گزارشات، اپل بطور رسمی ادعا کرد که:

اپیک گیمز آتشی را به پا کرد و بر روی آن بنزین ریخت و اکنون از این دادگاه برای خاموش کردن آن کمک اضطراری می‌خواهد. اگر اپیک بخواهد، می تواند این کار را در یک لحظه را انجام دهد و فقط کافیست که به نقض شرایط قرارداد سودآوری با اپل اعتراف کند.

با این حال اپیک گیمز اکنون شرکتی است که به این موضوع پاسخ می‌دهد و آن‌ها استدلال‌هایی را در برابر ادعای اپل طرح خواهند کرد.

رئیس اپیک گیمز، تیم سوئینی (Tim Sweeney) سه روز پیش در برابر ادعاهای مطرح شده از سوی اپل دست به کار شد و پاسخ گسترده‌ای داد. به گفته این منبع، این چیزی است که سوئینی گفت:

داده‌های واقعی تعامل کاربر که تعداد واقعی کاربران بازی Fortnite را نشان می‌دهد (نه نتایج جستجوی Google) مشخص می‌کند که ادعای کاهش علاقه به Fortnite توسط اپل نادرست است. در طی مدتی که اپل برای مقایسه حجم جستجوی گوگل خود انتخاب کرد، تعداد کاربران فعال روزانه در Fortnite بیش از ۳۹٪ افزایش داشت.

این آخرین خبری است که در مورد دادگاه اپل و اپیک گیمز که در حال حاضر جریان دارد، رخ داده است. اپل قبلاً اعلام کرده بود که Fortnite از زمانی که اپیک گیمز سیستم پرداخت مستقیم خود را حذف کند، می‌تواند دوباره به اپل استور برگردد؛ اما با توجه به شرایط اخیر، به نظر می‌رسد که قرار است ما شاهد ادامه این نبرد باشیم و مدت زمان آن به بیش از آنچه در ابتدا انتظار داشتیم برسد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.