معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / ویژگی جدیدی به استیم اضافه شد

ویژگی جدیدی به استیم اضافه شد

جدیدترین ویژگی استیم که از حالت آزمایشی خارج شده است، پیشنهاد بازی‌هایی است که زیاد تجربه نکرده‌اید.

استیم

ولو (Valve)، یکی دیگر از ویژگی‌های آزمایشی Steam Labs را از حالت بتا خارج کرده است. این ویژگی Play Next نام دارد و با استفاده از یادگیری ماشینی، بازی بعدی برای تجربه را از بین لیست بازی‌های خودتان به شما پیشنهاد می‌دهد. Play Next با آخرین به‌روزرسانی برنامه‌ی استیم در دسترس خواهد بود و ردیفی مجزا و مخصوص در لیست بازی‌های کاربران، به این ویژگی اختصاص دارد. البته این در صورتی است که بازی‌هایی با زمان تجربه‌ی کم یا دست نخورده داشته باشید.

Play Next یکی از ۹ قابلیت آزمایشی Steam Labs است و شباهت زیادی به Steam Interactive Recommender دارد که آن هم در مرحله‌ی آزمایشی به سر می‌برد. تفاوت این ویژگی با Play Next در این است که تنها به بازی‌های خریداری شده‌ توسط شما نمی‌پردازد و بازی‌های جدیدی به شما پیشنهاد می‌دهد. در ضمن، هر دو ویژگی با استفاده از یادگیری ماشینی کار می‌کنند.

ویژگی‌های دیگر که هنوز در فاز آزمایشی قرار دارند شامل Deep Dive برای پیدا کردن بازی‌های کم‌تر شناخته شده، پیشنهاد انجمن‌ها، یک بخش خبری و اصلاحاتی برای بخش جست‌وجو هستند. Steam Labs در ماه ژوئیه‌ی گذشته راه اندازی شد و به کاربران اجازه می‌دهد که ایده‌ها و ویژگی‌های جدید را قبل از انتشار رسمی، امتحان کرده و بازخورد خود را ارائه دهند.

استیم
Telegram
استیم
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *