معماری
خانه / اخبار بازی / ویدئوی جدیدی از گیم‌ پلی فصل سوم بازی Call of Duty Modern Warfare فاش شد

ویدئوی جدیدی از گیم‌ پلی فصل سوم بازی Call of Duty Modern Warfare فاش شد

به تازگی ویدئوی جدیدی از گیم‌ پلی فصل سوم بازی Call of Duty Modern Warfare فاش شده است که به اضافه شدن یک اسلحه‌ی جدید LMG در فصل سوم به بازی اشاره دارد. این فیلم توسط منتشر‌کننده‌ی مشهور اطلاعات سری Call of Duty یعنی TheGamingRevolution در دسترس قرار گرفت.

گیم‌ پلی فصل سوم بازی Call of Duty Modern Warfare

تاکنون اطلاعات منتشر شده در مورد اسلحه‌ی LMG جدید فقط به طبقه‌بندی شدن آن اشاره داشتند اما با توجه به صحبت‌های TheGamingRevolution در این فیلم به نظر می‌رسد بسیار شبیه به اسلحه‌ی محبوب طرفداران سری Call of Duty یعنی M249 SAW باشد. با این حال این اسلحه تا حدودی هم به M240 شباهت دارد؛ بنابراین در حال حاضر مشخص نیست که کدام یک از این اسلحه‌ها دوباره به سری بازخواهند گشت. همچنین این احتمال وجود دارد که این تیربار یک اسلحه‌ی کاملاً جدید باشد که تنها شباهت‌هایی به M240 یا M249 SAW دارد.

همچنین در این ویدئو به پوسته‌ی جدید Obsidian که در آپدیتی به بازی اضافه خواهد شد، اشاره می‌شود. البته این مورد در گزارش استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در مورد به‌روزرسانی بعدی بازی Call of Duty: Modern Warfare با حجم ۱۵ گیگابایت نیز ذکر شده بود که می‌تواند مدرکی بر صحت اطلاعات منتشر شده در این ویدئو باشد.

آخرین به‌روزرسانی بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰) منتشر شود. در نتیجه احتمال می‌رود که سلاح جدید ذکر شده همراه این به‌روزرسانی به بازی افزوده شود تا بلکه حجم زیاد آن تا حدودی توجیه شود.

در پایان شما می‌توانید ویدئوی جدید فاش شده از گیم‌پلی این بازی را در زیر مشاهده نمایید:

 

 

گیم‌ پلی فصل سوم بازی Call of Duty Modern Warfare
Telegram
گیم‌ پلی فصل سوم بازی Call of Duty Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.