معماری
خانه / اخبار بازی / نسخه بعدی بازی Battlefield در نسل آینده عرضه خواهد شد

نسخه بعدی بازی Battlefield در نسل آینده عرضه خواهد شد

کمپانی EA طی انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که قرار نیست نسخه بعدی بازی Battlefield در سال آینده معرفی و عرضه شود. در تکمیل این بیانیه آمده است که استودیو DICE به توسعه عنوان بعدی این مجموعه مشغول خواهد بود، اما تاریخ انتشار این بازی در سال آینده نخواهد بود. در عوض، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که نسخه بعدی این بازی در تعطیلات سال ۲۰۲۱ و یا اوایل ۲۰۲۲ عرضه شود.

نسخه بعدی بازی Battlefield

همچنین مقرر شده است که بازی کنونی این فرانچایز یعنی بازی Battlefield V  تا زمان انتشار نسخه بعدی شاهد عرضه محتویات جدید و بهبود در بازی باشد، و این اقدام تا تعطیلات سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت.

نسخه جدید بازی Battlefield قرار است تا از نهایت قدرت کنسول‌های نسل نهمی بهره ببرد، و همچنین این موضوع ذکر شده است که ممکن است این بازی دیگر روی کنسول‌های نسل هشتمی عرضه نشود و تمرکز اصلی این بازی بر دو نسخه پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس اسکارلت باشد. یکی از دلایل عمده انتخاب این تاریخ انتشار از سوی کمپانی EA این است که تا سال ۲۰۲۲ پیش‌بینی شده است، این کنسول‌ها دارای مخاطبین فراوانی خواهند بود و این شرکت از عرضه این عنوان سود فراوانی خواهد کرد.

با این تفاسیر و حرف‌های آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson) رییس هیئت مدیره این کمپانی، نسخه بعدی بازی Battlefield یک عنوان پهناور و بسیار جاه‌طلبانه خواهد بود، تقریبا همان چیزی که طرفداران این سری بازی‌ها سال‌ها است منتظر آن هستند.

نسخه بعدی بازی Battlefield
Telegram
نسخه بعدی بازی Battlefield
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *