معماری
خانه / اخبار بازی / اپیک‌گیمز نحوه‌ی اجرای بازی Fortnite برروی کنسول‌ های نسل نهم منتشر کرد

اپیک‌گیمز نحوه‌ی اجرای بازی Fortnite برروی کنسول‌ های نسل نهم منتشر کرد

اپیک‌گیمز، سازنده و ناشر بازی بتل‌رویال Fortnite به‌تازگی اطلاعاتی از به‌روزرسانی نسل بعدی این بازی و نحوه‌ی اجرای آن برروی این پلتفرم‌ها منتشر کرده است.

Fortnite

نحوه‌ اجرای بازی Fortnite

به‌روزرسانی نسل بعد بازی Fortnite که دقیقاً در روز عرضه‌ی کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس و اس در روز ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰)، و عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ ۲۲ یا ۲۹ آبان (۱۲ یا ۱۹ نوامبر، بسته به محل زندگی شما) برروی این کنسول‌ها در دسترس قرار می‌گیرد، بهترین ویژگی‌ها را برروی کنسول‌ها پرچمدار، یعنی سری اکس و پلی‌استیشن ۵ دریافت می‌کند، اما همگی نسخه‌ها شاهد بهبودهای بصری و پشتیبانی از نرخ فریم ۶۰ در حالت Split-screen خواهند بود. در ادامه، جزئیات دقیق نسخه‌های نسل بعدی را مشاهده می‌کنید:

رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ برروی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس – فورتنایت با کیفیتی بی‌سابقه روی کنسول‌ها با رزولوشن ۴K و نرخ فریم روان ۶۰ تجربه کنید.
جلوه‌های بصری و فیزیک پویا – جهانی پویاتر و قابل تعامل‌تر را با علف‌ها و درخت‌هایی که به انفجارها واکنش نشان می‌دهند، شبیه‌سازی بهبودیافته‌ی جلوه‌های دود و مایعات بازی، و سیستم کاملاً جدید ابرها و Storm تجربه کنید.
سریع‌تر وارد بازی‌ها شوید – با بهبود عملکرد بارگذاری، نه تنها بارگذاری بافت‌ها بهتر شده، بلکه سریع‌تر می‌توانید وارد بازی خود شوید.
حالت Split-screen بهبودیافته – حالت Split-screen اکنون از نرخ فریم ۶۰ پشتیبانی می‌کند.

اپیک‌گیمز (Epic Games) همچنین توضیحاتی درباره کنسول ارزان‌تر نسل نهمی، ایکس‌ باکس سری اس، نیز ارائه داده است. این بازی با رزولوشن ۱۰۸۰ و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود و از اکثر بهبودهای بصری نسخه‌ی سری ایکس، برخوردار خواهد بود.

کاربران پلی‌استیشن ۵ نیز بازی Fortnite را با پشتیبانی آن از کنترلر دوال‌سنس و یکپارچگی با رابط کاربری کنسول، تجربه خواهند کرد:

پشتیبانی از کنترلر دوال‌سنس – بازخورد هپتیک حس متفاوت تیراندازی با یک سلاح اسنایپر یا Supressed SMG را نشان خواهد داد. ما علاوه‌بر پشتیبانی از حالت لرزش سنتی، بازخورد هپتیک را نیز به سلاح‌های دوربرد اضافه کرده‌ایم.
حالت دلخواه بازی را از صفحه‌ی هوم پلی‌استیشن ۵ انتخاب کنید – بازی Fortnite بخش Activities پلی‌ استیشن ۵ را پشتیبانی می‌کند، یعنی شما می‌توانید از منوی هوم کنسول انتخاب کنید که وارد حالت تک‌نفره، دونفره یا اسکواد شوید.

ممکن است در آینده، شاهد اضافه‌شدن بهبودهای دیگری نیز به فهرست بهبودهای ویژه‌ی نسل بعدی بازی Fortnite نیز باشیم. در پایان پیام توسعه‌دهندگان آمده است که آن‌ها درحال تلاش برای کشف و استفاده از حداکثر پتانسیل کنسول‌های نسل بعدی هستند. این یعنی ممکن است شاهد اضافه‌شدن قابلیت ره‌گیری پرتو به این بازی باشیم؛ قابلیتی که چندی پیش برروی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در دسترس قرار گرفت.

نهایتاً، تمام پیشرفت و آیتم‌های خریداری شده‌ی شما از پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان، اگر پلتفرم خود را تغییر ندهید، به نسل آینده منتقل خواهد شد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.