معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / میزان فروش کلی سری Borderlands به ۴۸ میلیون نسخه رسید

میزان فروش کلی سری Borderlands به ۴۸ میلیون نسخه رسید

همان طور که می‌دانید، کمتر از دو ماه دیگر به انتشار بازی مورد انتظار Borderlands 3 باقی مانده است. به تازگی، شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) در گزارش مالی سه ماهه‌ی جدید خود، میزان فروش کلی سری Borderlands را اعلام کرده است.

میزان فروش کلی سری Borderlands
Borderlands

بر اساس گزارش منتشر شده، بازی Borderlands 2 تاکنون بیش از ۲۲ میلیون نسخه فروش داشته است. همچنین میزان فروش کلی این سری به ۴۸ میلیون نسخه رسیده است. این میزان فروش اعلام شده به این معنی است که این سری با فروش بسیار خوبی همراه بوده و انتظار می‌رود با عرضه‌ی نسخه‌ی سوم Borderlands، این میزان فروش به مقدار قابل توجهی افزایش یابد.

شرکت توکی گیمز (۲K Games)، اخیرا یک بسته الحاقی جدید برای Borderlands 2 منتشر کرده است که داستان آن را به نسخه‌ی سوم بازی متصل می‌کند. همچنین در کنار آن، نسخه‌ی Game of the Year Edition از شماره‌ی اول Borderlands عرضه شد. بدون شک، عرضه‌ی این دو عنوان تاثیر قابل توجهی در فروش کلی این سری داشته است و در عین حال نیز انتظارات را از بازی Borderlands 3 نیز بالا می‌برد.

بازی Borderlands 3 در روز جمعه ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین نسخه‌ی استیدیا در ماه نوامبر سال جاری میلادی عرضه می‌شود.

میزان فروش کلی سری Borderlands
Telegram
میزان فروش کلی سری Borderlands
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.