معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه | مشخصات ظاهری پلی استیشن ۵ لو رفت

شایعه | مشخصات ظاهری پلی استیشن ۵ لو رفت

بر اساس ادعای برخی منابع نامعتبر، ظاهر نهایی کنسول نسل بعدی سونی تفاوت چندانی با ظاهر کیت مخصوص توسعه دهندگان آن ندارد. با وجود اینکه تنها دو روز تا رویداد مربوط به این کنسول باقی مانده، انتظار می‌رفت سونی از تمام توان خود برای جلوگیری از انتشار هرگونه اخبار زودتر از موعد موقرر جلوگیری کند اما اخیرا منابعی نه چندان قابل اعتماد ادعا می‌کنند طراحی هایی از مشخصات ظاهری پلی استیشن ۵ در دست دارند.

مشخصات ظاهری پلی استیشن 5

با توجه به تصویر منتشر شده، ظاهر کنسول پلی استیشن ۵ تفاوت چندانی با کیت مخصوص سازنده‌های خود نخواهد داشت و با اندکی شیب بیشتر در بالای بدنه کنسول از ساختار V مانند آن پیروی می‌کند. این طراحی ها نشان می‌دهند که لوگوی پلی استیشن روی بخش بالایی بدنه قرار دارد و توسط یک شیار V شکل از بقیه بدنه جدا شده است. جلوی این شیار V شکل هم یک دکمه بزرگ دیده می‌شود که ظاهرا دکمه پاور کنسول است و شباهت زیادی به طراحی دکمه پاور پلی استیشن ۱ دارد. در بخش جلویی کنسول شاهد ورودی دیسک کنسول هستیم که در دو طرف آن لوگوی سونی و پلی استیشن ۵ دیده می‌شوند. با توجه به این تصاویر، پلی استیشن ۵ تنها به شکل افقی روی میز قرار خواهد گرفت که اندکی غیر منطقی بنظر می‌رسد.

کمی پیش از انتشار این تصاویر، حق ثبت اختراع سیستم خنک کننده کیت مخصوص سازنده های پلی استیشن ۵ در فضای مجازی منتشر شد. ظاهرا سونی برای خنک کردن این کیت اصلا کم کاری نکرده و این کیت شامل ۶ فن در نقاط مختلف و یک هیت سینک غول آسا است. هرچند با توجه به اینکه سونی در طراحی این کیت زیبایی ظاهری آن را ملاک قرار نداده، ابعاد این کیت اجازه قرار دادن این تعداد اجزای خنک کننده را به سونی می‌دهد و قطعا دست سونی برای طراحی ظاهر نهایی کنسول به این شکل باز نخواهد بود.

مراسم رونمایی از پلی استیشن ۵ در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد ۲۳ خرداد برگزار خواهد شد.

مشخصات ظاهری پلی استیشن 5
Telegram
مشخصات ظاهری پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.