معماری
خانه / کنسول بازی / مدیر ارشد برنامه‌ریزی تیم ایکس‌ باکس اشاراتی به برنامه‌های آتی این شرکت داشت

مدیر ارشد برنامه‌ریزی تیم ایکس‌ باکس اشاراتی به برنامه‌های آتی این شرکت داشت

خوشبختانه شرکت مایکروسافت طی ماه‌های اخیر اطلاعات زیادی را درباره‌ی کنسول نسل نهمی خود یعنی ایکس‌ باکس سری ایکس ارائه داده است. این شرکت از نظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات برای طرفداران خود عملکرد بهتری نسبت به شرکت سونی دارد. حال طبق گزارشی باید منتظر انتشار جزئیات جدیدی از سوی شرکت مایکروسافت باشیم.

ایکس‌ باکس

به تازگی جیسون رونالد (Jason Ronald) مدیر ارشد برنامه‌ریزی تیم اکس‌باکس در توییتر خود به پیش رو داشتن هفته‌ای هیجان‌انگیز برای ایکس‌ باکس و طرفداران اشاره کرد. همچنین در این پیام به مفاهیمی همچون “مرحله‌ی بسیار مهمی از روند توسعه”، “دمو‌های جذاب” و “تعدادی سورپرایز” اشاره شد. این خبر بسیار مهم و بزرگی برای صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود و با توجه به اطلاعات و شایعات منتشر شده از توسعه‌های اخیر، این موضوع بیشتر اهمیت پیدا خواهد کرد.

جیسون رونالد در توییتری خطاب به طرفداران و بازی‌بازان اعلام کرد:

پایانی عالی برای یک هفته‌ی هیجان‌انگیز. طی شدن مرحله‌ی بسیار مهمی از روند توسعه، دمو‌های جذاب و تعدادی سورپرایز.
تیم ایکس‌ باکس با وجود مشکلات ناشی از بحران کنونی با قدرت به تلاش خود ادامه خواهد داد. مفتخرم که عضوی از تیم ایکس‌ باکس هستم.

طبق گزارش‌ها چندین روز پیش عنوان شد که شرکت مایکروسافت رویدادی در ماه مه با هدف معرفی بیشتر کنسول نسل نهمی آن‌ها و معرفی چندین بازی جدید برگزار خواهد کرد. حتی در گزارشی فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس بخش اکس‌باکس اعلام داشت که تا رونمایی از بازی‌های جدید زمان زیادی باقی نمانده است.

ایکس‌ باکس
Telegram
ایکس‌ باکس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *