معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / مجموعه بازی The Sims بیش از پنج میلیارد دلار در طول عمر خود فروش داشته است

مجموعه بازی The Sims بیش از پنج میلیارد دلار در طول عمر خود فروش داشته است

در جدیدترین آمار و ارقام منتشر شده از سوی شرکت الکترونیک آرتز، مشخص شد که مجموعه بازی The Sims در طول عمر خود بیش از پنج میلیارد دلار فروش داشته است.

مجموعه بازی The Sims

این آمار که در قالب بخشی از میزان درآمد سه ماهه الکترونیک آرتز منتشر شد نشان داد که به هیچ وجه نباید مجموعه بازی The Sims را دست کم گرفت. در جای دیگر این گزارش، مشخص شد که تعداد بازیکن‌های بازی Apex Legends به ۷۰ میلیون رسیده است. اندریو ویلسون (Andrew Wilson) مدیر عامل اجرایی شرکت الکترونیک آترز در این گزارش گفته که مجموعه بازی The Sims یکی از قدرتمندترین عملکرد‌های ممکن را داشته است. به نحوی که با میانگین‌های ماهانه، بازیکن‌های آن بیش از ۴۰ درصد در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته‌اند.

حالا به لطف جدیدترین صحبت‌های آقای ویلسون می‌دانیم که مجموعه بازی The Sims، چقدر فروش از سال ۲۰۰۰ میلادی که نخستین نسخه آن منتشر شد فروش داشته است.

ویلسون در ادامه گفته است که شرکت، برنامه‌های بلند مدتی را برای این مجموعه در نظر دارد و می‌خواهد با تجربه نسخه‌های جدید بازیکنان را شگفت زده کند.

بازی The Sims 4 که جدیدترین نسخه از این مجموعه به حساب می‌آید، همچنان در حال دریافت بروزرسانی‌های جدید است. به طوری که جدیدترین بسته الحاقی این بازی به نام Discover University در تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) برای پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. همچنین طی ماه‌‌های آینده این بازی بعد از مدت طولانی باری دیگر به استیم بازخواهد گشت.

مجموعه بازی The Sims
Telegram
مجموعه بازی The Sims
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *