معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / مایکروسافت شعار تجاری کنسول Xbox Series X را مشخص کرد

مایکروسافت شعار تجاری کنسول Xbox Series X را مشخص کرد

شاید باور این موضوع سخت باشد اما فرصت زیادی تا ورود کنسول‌های نسل نهمی باقی نمانده است. در کمتر از یک سال دیگر، کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس به بازار عرضه خواهند شد و به‌زودی مخاطبان باید تصمیم بگیرند که آیا آماده مهاجرت به نسل نهم هستند یا خیر.معمولا کنسول‌های بازی شعار تجاری خاص و جذابی را به‌همراه ندارند، اما این‌طور که مشخص است مایکروسافت تصمیم گرفته است شعار تجاری کنسول Xbox Series X نسل نهمی خود یک شعار تجاری مناسب و معقول را انتخاب کند.

شعار تجاری کنسول Xbox Series X

در همین راستا شعار «رویاهایتان را قدرت ببخشید» (Power Your Dreams) برای کنسول Xbox Series X انتخاب شده است. این شعار که به‌نظر اشاره مستقیمی به قدرت پردازش قابل توجه این کنسول دارد، قرار است تا از امروز به بعد در کنفرانس‌ها و نمایش‌های تبلیغاتی مایکروسافت حضور پررنگی داشته باشد.

در زمینه شعارهای تجاری، این شعار را نمی‌توان جزو دسته شعارهای بی‌معنا و یا بیهوده قلمداد کرد و قطعا مایکروسافت با انتخاب این جمله توانسته است تا منظور و هدف خود را به وضوح به گوش مخاطبان برساند.

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، هدف کنسول‌های بازی همواره بر این موضوع بوده است که تجربه عناوین شاخص و نزدیک به واقعیت با هزینه نسبتا معقولی برای مخاطبان مهیا شود. در گذشته نیز ما شاهد عرضه بازی‌هایی نظیر The Last Of Us و Halo 5 بوده‌ایم که در زمان انتشار خود توانستند تجربه‌ای رویایی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورند، و به‌نظر این همان هدف و معنای پنهان شده در پشت این شعار تجاری به‌شمار می‌آید.

اما همیشه این امکان وجود دارد تا رویاهای مایکروسافت به کابوس تبدیل شوند، اگر این شرکت در ماه‌های آینده تصمیم بگیرد تا قیمتی نامعقول و یا قوانینی پیچیده و غیرضروری را برای این کنسول انتخاب کند، می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که رویاهای مایکروسافت به‌سرعت به کابوس تبدیل شوند.

کنسول Xbox Series X در تعطیلات سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

شعار تجاری کنسول Xbox Series X
Telegram
شعار تجاری کنسول Xbox Series X
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *