معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / لیست ۶ بازی حاضر ایکس‌باکس گیم‌ پس در ماه اوت منتشر شد

لیست ۶ بازی حاضر ایکس‌باکس گیم‌ پس در ماه اوت منتشر شد

آن دسته از بازی‌بازانی که از کنسول‌ ایکس‌باکس وان و یا سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند، به خوبی از مزیت‌های سرویس ایکس‌باکس گیم‌ پس شرکت مایکروسافت با خبر هستند. سرویسی که با پرداخت تنها ۹٫۹۹ دلار در ماه برروی اکس‌باکس و ۴٫۹۹ دلار برروی رایانه‌ی شخصی، می‌توانید به لیستی همراه با بیش از ۱۰۰ عنوان مهم دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها لذت ببرید. حال شرکت مایکروسافت، لیست شش بازی که در ماه جاری به این سرویس اضافه می‌شوند را منتشر ساخته است.

ایکس‌باکس گیم‌ پس
xbox game pass

بر اساس این لیست، شش بازی Ashes Cricket ،Downwell ،Jackbox Party Rock 2 ،Space Hulk Tactics ،Slay The Spire و Pandemic در ماه اوت در اختیار مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس قرار خواهد گرفت.

Ashes Cricket و Pandemic برروی کنسول اکس‌باکس وان و هردو حالت اشتراک معمولی و حرفه‌ای در دسترس قرار خواهد داشت. همچنین با شرایطی مشابه، بازی Downwell نیز برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی در دسترس خواهد بود. Jackbox Party Rock 2 نیز تنها برروی ایکس‌باکس وان و اشتراک حرفه‌ای گیم پس در دسترس خواهد بود. Space Hulk Tactics هم تنها برروی رایانه‌ی شخصی و برای مشترکین حالت حرفه‌ای گیم پس در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ (۸ اوت ۲۰۱۹) در اختیار خواهد بود.

همچنین بازی Slay The Spire نیز برای تمام حالت‌های اشتراک گیم پس و برروی هردو پلتفرم اکس‌باکس وان و رایانه‌ی شخصی و در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ (۱۴ اوت ۲۰۱۹) در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت. همچنین ماموریت‌های جدیدی برای اشتراک گیم پس این ماه در نظر گرفته شده‌اند که کاربران با تکمیل کردن این ماموریت‌ها، می‌توانند به امتیازات شرکت مایکروسافت دست یابند.

ایکس‌باکس گیم‌ پس
telegram
ایکس‌باکس گیم‌ پس
Instgram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.