معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / لیست بازی های محبوب سال ۲۰۱۹ سرویس PSN منتشر شد

لیست بازی های محبوب سال ۲۰۱۹ سرویس PSN منتشر شد

سونی به مناسبت پایان یافتن سال میلادی ۲۰۱۹، لیست بازی های محبوب سال ۲۰۱۹ سرویس PSN و محتویاتی که توانستند در بخش‌های مختلف بیشترین دانلود را از طریق سرویس PlayStation Network بدست بیاورند؛ منتشر کرده است. این لیست می‌تواند اطلاعات جدیدی را در اختیار تحلیلگران این صنعت قرار دهد.
لیست بازی های محبوب سال ۲۰۱۹ سرویس PSN

بازی‌هایی مانند بازی Call of Duty Modern Warfare، بازی Beat Saber، بازی Apex Legends و بازی Fortnite در صدر بخش‌های مختلف این لیست حضور دارند. اما نکته جالب درباره این لیست، حضور بازی Days Gone، آخرین اثر استودیو Sony Bend، جزو ۱۰ بازی سال ۲۰۱۹ میلادی است. اثری که با توجه به نقد و بررسی‌ها و تحلیل‌ منتقدین، به هیچ وجه انتظار حضور آن در این لیست نمی‌رفت.

لیست بازی های محبوب سال ۲۰۱۹ سرویس PSN

در این لیست نام آثار دیگری نیز به چشم می‌خورد. به عنوان مثال بازی GTA V همچنان پس از گذشت هفت سال از عرضه، جزو پنج بازی برتر این لیست است. حضور دو نسخه از مجموعه بازی NBA 2K نیز جالب است. به طور حتم اگر رقیبی شایسته برای شبیه ساز بستکتبال استودیو ۲K Games پیدا شود؛ رقابت در این بخش جذاب‌تر خواهد شد.

از دیگر نکات جالب می‌توان به صدرنشینی بازی Apex Legends در قسمت بازی‌های محبوب رایگان اشاره کرد. رده‌ای که پیش از این در اختیار بازی Fortnite بود. البته بازی Fortnite اکثر رده‌های لیست بسته‌های الحاقی و گسترش دهنده‌های بازی‌های ویدئویی را تصرف کرده است.

برای خرید سرویس PSN کلیک کنید

لیست بازی های محبوب سال ۲۰۱۹ سرویس PSN
Telegram
لیست بازی های محبوب سال ۲۰۱۹ سرویس PSN
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *