معماری
خانه / پلی استیشن 5 / قیمت لوازم جانبی پلی‌ استیشن ۵ منتشر شد

قیمت لوازم جانبی پلی‌ استیشن ۵ منتشر شد

شرکت سونی به تازگی در پی اعلام قیمت کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵ و پلی‌ استیشن ۵ دیجیتال از قیمت لوازم جانبی پلی‌ استیشن ۵ نیز پرده برداری کرده است.

قیمت لوازم جانبی پلی‌ استیشن 5

طبق اعلام رسمی کمپانی سونی قیمت لوازم جانبی پلی‌ استیشن ۵ به شرح زیر خواهد بود:

  • کنترلر DualSense: قیمت ۷۰ دلار
  • هدست وایرلس PULSE 3D: قیمت ۱۰۰ دلار
  • دوربین HD Camera: قیمت ۶۰ دلار
  • ریموت کنترلر Media Remote: قیمت ۳۰ دلار
  • پایه‌ی شارژ کننده‌ی کنترلرهای DualSense: قیمت ۳۰ دلار

همچنین شرکت سونی در رویداد شب گذشته کنسول پلی‌ استیشن ۵ را با مبلغ ۵۰۰ دلار و کنسول پلی‌ استیشن ۵ دیجیتال را با مبلغ ۴۰۰ دلار قیمت گذاری کرد.

از نمایش‌های شب گذشته‌ی رویداد پلی‌ استیشن ۵ می‌توان به معرفی عناوین محبوبی چون نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی God of War، بازی Final Fantasy XVI و همین‌طور بازی Hogwarts Legacy که بر اساس مجموعه کتاب‌های هری‌پاتر ساخته شده است، اشاره کرد. همچنین در این رویداد شاهد نمایشی از گیم‌پلی عناوینی چون Call of Duty: Black Ops Cold War، Deathloop و همین‌طور دوتا از بزرگ‌ترین عناوین زمان انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ یعنی Demon’s Souls Remake و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales بودیم. از دیگر عناوین به نمایش درآمده در این رویداد نیز می‌توان به آثاری چون Resident Evil Village و Five Nights At Freddy’s Security Breach اشاره کرد.

کنسول پلی‌ استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ (۲۲ آبان ۱۳۹۹) در آمریکا و در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ (۲۹ آبان ۱۳۹۹) در کشورهای اروپایی عرضه خواهد شد.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.