معماری
خانه / اخبار بازی / نکاتی در مورد قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش بازی Call of Duty: Modern Warfare

نکاتی در مورد قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش بازی Call of Duty: Modern Warfare

بازی Call of Duty: Modern Warfare بعد از عرضه‌ با مشکلات متعددی مواجه شد ولی بعد ازگذشت ساعاتی، طرفداران این بازی توانستند یک بار دیگر بخش چند‌نفره‌ی آن را تجربه کنند و به شکار یکدیگر بپردازند. این بازی، علاوه بر بخش چند‌نفره‌ی آنلاین بخش همکاری دو‌نفره نیز دارد که می‌توانید با قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش بازی Call of Duty: Modern Warfare به دو قسمت به بازی کردن بپردازید؛ اما ممکن است روش دسترسی به این امکان کمی عجیب به نظر برسد.

قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش بازی Call of Duty: Modern Warfare

این روند بسیار ساده است ولی یک نکته‌ دارد. برای این کار شما و دوستتان هر کدام باید کنترلر خود را روشن کنید. بعد از آن با یک صفحه‌ی ورود مواجه می‌شوید. هدف اکتیویژن (Activision) این است که بازی‌بازان دوم را مجبور به ورود، با اکانت سرویس اختصاصی خود کند. متاسفانه این موضوع اختیاری نیست. اگر هم دوست شما صرفا برای ساعتی قصد بازی کردن CoD MW را داشته باشد، شما مجبور هستید که برای میهمان خود یک اکانت اکتیویژن بسازید. پس یک حساب کاربری ثانویه لازم خواهید داشت.

بعد از آن شروع بازی به صورت همکاری دو نفره کاری نخواهد داشت. فقط باید به همراهتان نکات کلیدی بازی را یاد بدهید. متاسفانه حالت تقسیم صفحه نمایش در قسمت چند‌نفره مانند Ground War و Spec Ops در دسترس نیست.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم اکنون برای پلتفروم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش بازی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram
قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش بازی Call of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *