معماری
خانه / ایکس باکس سری اس / فیل اسپنسر از هدف تولید ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس می‌گوید

فیل اسپنسر از هدف تولید ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس می‌گوید

درحالی‌که شرکت‌های مایکروسافت و سونی کنسول‌های نسل جدید خود را در تاریخی نزدیک به هم عرضه می‌کنند، اما رویکرد آن‌ها با یکدیگر تفاوت فاحشی دارد. برای کنسول پلی‌ استیشن ۵، دو نسخه‌ی دیسک‌خور و دیجیتالی در دسترس خواهند بود. اما مایکروسافت ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس دو کنسول متفاوت را عرضه خواهد کرد که هریک برای بخش خاصی از مخاطبان خود در نظر گرفته شده است.

ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس

ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس

آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رییس ایکس‌ باکس، به‌تازگی مصاحبه‌ای با وب‌سایت فرانسوی La Figaro داشته و در مورد اهداف کنسول‌های نسل جدید ایکس‌ باکس صحبت کرده است. همان‌طور که اطلاع دارید، ایکس‌ باکس سری ایکس کنسول قدرتمند مایکروسافت و به بیان دیگر قدرتمندترین کنسول محسوب می‌شود که با قیمت ۴۹۹ دلار به فروش می‌رود. قیمت کنسول ایکس‌ باکس سری اس که از لحاظ مشخصات فنی ضعیف‌تر از سری ایکس محسوب می‌شود، ۲۹۹ دلار خواهد بود. آقای اسپنسر می‌گوید که تفاوت این دو کنسول‌ها به خاطر این است که برای دو نوع مخاطب مجزا در نظر گرفته شده‌اند. به گفته‌ی وی، کنسول ایکس‌ باکس سری اس برای بازار انبوه و جریان اصلی، و کنسول سری ایکس برای مخاطبان خاص که به دنبال تجربه‌ی بازی با بهترین دستگاه هستند، لحاظ شده است.

وی در این باره گفت:

ما در حال کار با بخش‌های توزیع هستیم تا پیشنهادات خود را به طور کامل توضیح دهیم و اطمینان حاصل کنیم که مصرف کنندگان با آگاهی کامل از حقایق، انتخاب خود را انجام دهند. این به ما بستگی دارد که در مورد قابلیت‌های هر مدل از کنسول‌ها شفاف و صادق باشیم. ما با مخاطبان هدف سازگار خواهیم شد. کنسول سری اس برای بازار انبوه و جریان‌های اصلی و کنسول سری اکس برای اهداف اصلی گیمینگ و تجربه با بهترین کیفیت هدف‌گذاری شده‌اند.

کنسول‌ های ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) به صورت رسمی عرضه خواهند شد. پیش‌فروش این کنسول‌ ها از امروز آغاز می‌شوند.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.