معماری
خانه / پلی استیشن 5 / فروش کنترلر DualSense در خرده‌ فروشی‌ ها آغاز شد

فروش کنترلر DualSense در خرده‌ فروشی‌ ها آغاز شد

تا چند ماه پیش، نسل نهم بازی‌های ویدیویی تنها در حد یک ایده بود. اما با شدیدتر شدن رقابت دو شرکت سونی و مایکروسافت و منتشر شدن جزییات بیشتر مانند قیمت، عناوین روز عرضه و ویژگی‌های سخت‌افزاری، بازی‌بازان یک قدم دیگر به واقعیت نسل بعدی کنسول‌های بازی نزدیک‌تر شده‌اند. فروش پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری اس/ایکس آغاز شده و اکنون به نظر می‌رسد لوازم جانبی این کنسول‌های نیز تا مدتی دیگر در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. همچنین کنترلر DualSense بدست خرده فروش ها رسیده است.

کنترلر DualSense

حساب کاربری GamesAndWario در توییتر تصویری از یک جعبه‌ی DualSense در میان چندین جعبه‌ی جعبه‌ی دیگر منتشر کرد و نوشت:

 

مجموله‌ی کنترلر DualSense همین الان به [فروشگاه] والمارت رسید.

کنترلر DualSense

اینطور به نظر می‌رسد که این تصویر از انبار این فروشگاه گرفته شده است. با توجه به اینکه حدود یک ماه دیگر پلی‌ استیشن ۵ به‌صورت جهانی عرضه خواهد شد، خرده‌فروشی‌ها از همین حالا مشغول موجود کردن DualSense و پر کردن انبار محصولات خود هستند.

البته همیشه افرادی پیدا می‌شوند که دوست دارند هرچه سریع‌تر یک محصول خاص را تجربه کنند. کاربری در وبسایت ردیت با نام Drew_Yt قیمت این کنترلر را در یکی از صفحه‌های فیسبوک کشف کرد و آن را با کاربران دیگر به اشتراک گذاشت؛ اینطور به نظر می‌رسد که شخصی موفق به دسترسی به انبار یکی از خرده‌فروشی‌ها شده و با قیمت ۱۰۰ دلار قصد فروش DualSense را دارد. این در حالی است که قیمت رسمی این محصول تنها ۷۰ دلار می‌باشد. البته با توجه به اینکه این کنترلر با پلی‌استیشن ۴ سازگار نخواهد بود، به احتمال زیاد خریداران تا زمان پلی‌ استیشن ۵ برای خرید آن دست نگه دارند.

کنسول پلی‌ استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.