معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / فروش بازی Call of Duty: Modern Warfare در سه روز نخست انتشار ۶۰۰ میلیون دلار

فروش بازی Call of Duty: Modern Warfare در سه روز نخست انتشار ۶۰۰ میلیون دلار

اکتیویژن به صورت رسمی تایید کرد که فروش بازی Call of Duty: Modern Warfare توانسته در سه روز نخست انتشار به فروش جهانی ۶۰۰ میلیون دلاری برسد.

فروش بازی Call of Duty: Modern Warfare

این رقم میزان فروش بازی در خرده فروشی‌ها نیست؛ بلکه فروشی است که توسط مشتریان رقم خورده است. ارقام مربوط به فروش بازی در دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی و، همچنین بسته‌های الحاقی آن است.

به این صورت می‌توان گفت که بازی Call of Duty: Modern Warfare در سه روز نخست خود بیشتر از تمام بازی‌های منتشر شده از این مجموعه در نسل هشتم (در بازه زمانی مشابه) فروخته است.

برای مقایسه، بازی Call of Duty: Black Ops 4 در بازه زمانی مشابه، فروش ۵۰۰ میلیون دلاری را رقم زد و یا بازی Call of Duty: World War 2 نیز توانسته بود به همین اندازه فروش داشته باشد.

اکتیویژن همچنین  اعلام کرد که این بازی توانسته فروش بیشترین پیش فروش تاریخ شبکه پلی استیشن و همچنین بیشترین فروش دیجیتالی سه روز نخست روی کنسول را بشکند.

شایان ذکر است که می‌توان حدس زد که بازی، بیشترین فروش تاریخ روی رایانه شخصی را رقم زده است. زیرا آمار و ارقام‌های آخر هفته سرویس Battle.net خبر افزایش فروش نسبت به سال گذشته می‌دهد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ‌ایکس‌باکس وان دردسترس است. این بازی شامل حالت‌های مختلفی در بخش چند نفره است و بخش داستانی آن نیز می‌تواند ۴-۵ ساعت، شما را سرگرم کند و دوباره حس و حال مجموعه Modern Warfare  را برایتان تازه کند. با توجه به اینکه بازی از سوی منتقدین نیز بسیار مورد نظر مثبت قرار گرفته است.

فروش بازی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram

فروش بازی Call of Duty: Modern Warfare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *