معماری
خانه / اخبار بازی / یک غافلگیری بزرگ برای بازی Mortal Kombat در راه است

یک غافلگیری بزرگ برای بازی Mortal Kombat در راه است

به تازگی شاهد عرضه شخصیت‌های محتوای الحاقی Kombat Pack بودیم. چندی پیش نیز شخصیت Terminator T-800 به جمع حاضران در این بازی اضافه شد. حال طرفداران دوست دارند بدانند تا در آینده چه برنامه‌هایی برای این بازی محبوب وجود دارد؟ پاسخ این سوال را می‌توان در آخرین مصاحبه مدیر استودیو NetherRealm یعنی اد بون (Ed Boon) پیدا کرد.

بازی Mortal Kombat

به تازگی و در یک مصاحبه ویدیویی با مجموعه تلویزیونی Terra Brasil، اد بون از برنامه‌های تیم سازنده برای ادامه حیات این بازی و مجموعه صحبت کرد. مصاحبه‌ای که در جریان رویداد ویژه Brasil Game Show صورت گرفت. رویدادی که هرساله در شهر سائوپائولو برگزار می‌شود و شخصیت‌های مطرح دنیای بازی‌ها در آن حضور دارند.

رئیس استودیو NetherRealm در این باره گفت:

    بله! این موضوع درباره داستان بازی است. ما بیشتر دوست داریم تا آن را پایان داستان Mortal Kombat بدانیم! قطعاً هنوز کار ما با این بازی تمام نشده است. هنوز شخصیت‌هایی هستند که باید به آن‌ها بپردازیم و یک غافلگیری بزرگ نیز سال دیگر برای Mortal Kombat درنظر داریم!

حال حدس و گمان‌ها درباره سخنان آقای بون بیشتر شده است. در هر صورت، این غافلگیری بزرگ، می‌تواند چند معنی متفاوت داشته باشد. ممکن است به عرضه Kombat Pack 2 اشاره شده باشد، چراکه در صحبت‌های اد بون، شاهد اشاره‌های او به شخصیت‌های بیشتر بودیم. در حالی که آقای بون مایل نبود تا اطلاعات بیشتری در این باره به منبع خبری بدهد، تمام کاری که طرفداران می‌توانند انجام بدهند، حدس و گفت‌وگو درباره این صحبت‌ها است. همچنین، ممکن است که این غافلگیری بزرگ، به طور کلی ارتباطی با بازی Mortal 11 Kombat نداشته باشد و مربوط به یک بازی جدید یا فیلمی جدید از این مجموعه باشد. چرا که در صحبت‌ها، به طور قطعی به این نام اشاره نمی‌شد و بیشتر از نام جدای مجموعه استفاده شده بود. به خصوص زمانی که فیلم جدید این مجموعه در حال ساخت است و براساس آخرین اخبار در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می‌شود. همچنین، می‌توان با توجه به گفته‌های اد بون، از احتمال انتشار یک اسپین آف  برای این بازی گفت.

نکته قابل توجه در این مصاحبه، اشاره بون به پایان داستان Mortal Kombat بود که شاید بتواند ذهن ما را به سمت یک بازی جدید مانند بازی بازی Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero ببرد. در ادامه، با توجه به اطلاعات کمی که به بیرون درز شده است، نمی‌توان نظر قطعی درباره آینده این مجموعه داشت.

هنوز سه شخصیت دیگر از محتوای الحاقی جدید Kombat Pack برای انتشار توسط استودیو NetherRealm باقی مانده‌اند. شخصیت قابل بازی Sindel که در پایان ماه نوامبر منتشر می‌شود. و دو شخصیت Joker و Spawn که در سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شوند.

نظر شما در رابطه با جدیدترین مصاحبه اد بون، سازنده بازی‌های مجموعه Mortal Kombat چیست؟

بازی Mortal Kombat
Telegram
بازی Mortal Kombat
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.