معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / عناوین انحصاری کنسول ایکس باکس سری ایکس یک سال پس از عرضه این کنسول منتشر خواهند شد

عناوین انحصاری کنسول ایکس باکس سری ایکس یک سال پس از عرضه این کنسول منتشر خواهند شد

کنسول ایکس باکس سری ایکس قرار است تا در تعطیلات سال جاری میلادی وارد بازار شود، اما در همین حال به‌نظر می‌رسد که عناوین انحصاری کنسول ایکس باکس سری ایکس قرار است تا یک سال بعد از عرضه این کنسول منتشر شوند.

عناوین انحصاری کنسول ایکس باکس سری ایکس

در آخرین مصاحبه انجام شده با رییس استودیوهای مایکروسافت یعنی مت بوتی، به‌صورت رسمی اعلام شد که تمامی عناوینی که در سال جاری و سال آینده برای عرضه روی کنسول‌های مایکروسافت عرضه خواهند شد، میان نسلی خواهند بود و روی هر دو نسل کنسول‌های بازی ایکس باکس قابل تجربه هستند. و این موضوع باعث خواهد شد تا مشتریانی که به‌تازگی کنسول ایکس باکس وان را خریداری کرده‌اند بیش از گذشته از سرمایه‌گذاری خود خوشنود باشند.

رییس استودیوهای ایکس باکس این‌گونه سخنان خود را ادامه داد: « مخاطبان می‌توانند این انتظار را داشته باشند که تمامی عناوینی که قرار است در دو سال آینده برای کنسول‌های ایکس باکس وارد بازار شوند، درست همانند عناوین منتشر شده در پلتفرم رایانه‌های شخصی عمل کنند و تنها تفاوت میان آن‌ها، میزان جزییات جلوه‌های بصری باتوجه به قدرت کنسول در اختیار آن‌ها خواهد بود. هدف ما این است که اگر مخاطبانی تصمیم گرفته‌اند تا در مدت زمان باقی مانده تا عرضه کنسول‌های نسل بعدی، ایکس باکس وان را خریداری کنند، این احساس را داشته باشند که سرمایه‌گذاری آن‌ها بیهوده و بی‌جهت نبوده است و ما محتویات و بازی‌های زیادی را برای آن‌ها درنظر گرفته‌ایم.»

درحالی که هیچ‌گونه بازی انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس در زمان عرضه این کنسول درنظر نگرفته شده است، اما مایکروسافت تمامی سعی خود را کرده است تا نهایت قدرت کنسول نسل نهمی خود را در قالب بازی‌های نظیر Halo Infinite به معرض نمایش بگذارد، همان‌طور که آقای بوتی اضافه کردند: « سیاست ما این است تا یک یا دو عنوان شاخص و شناخته شده برند ایکس باکس را حتما تا زمان عرضه کنسول ایکس باکس سری ایکس آماده عرضه کنیم. به‌گونه‌ای این عناوین را ترتیب داده‌ایم که بتوانند از نهایت قدرت و امکانات این کنسول نسل نهمی استفاده ببرند. برای برند ما یکی از آن دو عنوان بازی Halo Infinite خواهد بود که وظیفه انجام این امر مهم را دارد. در ۱۵ سال گذشته این اولین بار است که یک نسخه از فرانچایز Halo در زمان انتشار کنسول جدید مایکروسافت عرضه می‌شود و همین موضوع باعث شده است تا اعضای استودیو توسعه دهنده بازی به دقت روی مراحل ساخت و طراحی این عنوان تمرکز داشته باشند.»

کنسول ایکس باکس سری ایکس در انتهای سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

عناوین انحصاری کنسول ایکس باکس سری ایکس
Telegram
عناوین انحصاری کنسول ایکس باکس سری ایکس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *