معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / عملکرد مالی بسیار خوب الکترونیک آرتس در سه ماهه اول سال

عملکرد مالی بسیار خوب الکترونیک آرتس در سه ماهه اول سال

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به لطف فروش قابل توجه عناوین FIFA 20 و Madden 20، عملکرد بسیار خوبی را در گزارش سه ماهه‌ی اول سال مالی ۲۰۲۱ برجای گذاشته است.

الکترونیک آرتس

الکترونیک آرتس

روز گذشته، شرکت الکترونیک آرتس گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی اول سال مالی ۲۰۲۱ را منتشر نمود. این گزارش جدید نشان از افزایش چشمگیر تعداد بازی‌بازان سری FIFA و Madden دارد. همچنین این گزارش نشان می‌دهد که سود سالانه‌ی این شرکت نسبت به سال گذشته در حدود ۱۷ درصد افزایش یافته است.

طبق گفته‌ی آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیر اجرایی شرکت الکترونیک آرتس، به لطف عملکرد بسیار خوب عناوین FIFA 20 و Madden 20 حدود ۱۰ میلیون بازی‌باز جدید اضافه شده‌اند. درحالی‌که تعداد بازی‌بازان سری FIFA در سال مالی ۲۰۲۱ نسبت به سال مالی گذشته در حدود دو برابر افزایش یافته است، سری Madden NFL نیز با یک رشد ۱۴۰ درصدی نسبت به سال گذشته موفق به ثبت یک رکورد جدید شد.

بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen)، مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتس، گزارش مالی جدید را یک نتیجه‌ی استثنایی و غیرقابل پیش‌بینی برای این شرکت می‌داند. با عرضه‌ی فصل پنجم از بازی Apex Legends، تعداد بازی‌بازان این عنوان نیز افزایش یافته است.

شرکت الکترونیک آرتس در حال حاضر برروی پروژه‌های جدیدی کار می‌کند. در بخش بازی‌های ورزشی، سه بازی FIFA 21، UFC 4 و Madden 21 در دست توسعه قرار دارند. از طرف دیگر، استودیوی موتیو (Motive) برروی توسعه‌ی بازی Star Wars: Squadrons تمرکز کرده است. نسخه‌ی ششم از سری بازی‌های Battlefield نیز در اواخر سال ۲۰۲۱ و یا اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

بخش بزرگی از درآمد شرکت الکترونیک آرتس به پرداخت‌های درون برنامه‌ای در عناوین مختلف این شرکت اختصاص دارد. این شرکت مدتی پیش اعلام کرد که بازی Star Wars: Squadrons شامل پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد شد. با این حال به نظر می‌رسد که این شرکت همچنان به قرار دادن پرداخت درون برنامه‌ای در عناوین سالانه‌ی خود ادامه می‌دهد.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *