معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / عرضه سایبرپانک ۲۰۷۷ در روز اول برای سرویس GeForce Now

عرضه سایبرپانک ۲۰۷۷ در روز اول برای سرویس GeForce Now

سایبرپانک ۲۰۷۷ قرار است در اولین روز عرضه خود برای سرویس بازی مبتنی بر پردازش ابری GeForce Now آماده عرضه می‌شود.

سایبرپانک 2077

GeForce Now در حال حاضر با چالش‌ها و مشکلات زیادی مواجه شده است و به همین خاطر بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و سرویس‌های گیمینگ همکاری خود را در این زمینه را انویدیا قطع کرده‌اند. اما حالا مشخص شده است که بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در روز اول انتشار خود آماده عرضه در این سرویس می‌شود و کاربران می‌توانند با استفاده از امکانات مربوط به پردازش ابری این بازی را اجرایی کنند.

سرویس انویدیا جی فورس با استفاده از پردازش ابری به کاربران امکان اجرای بازی‌های مختلف را می‌دهد و بدون نیاز به دستگاه‌های ویژه و تنها با تلفن هوشمند اجازه اجرای بازی را به کاربران می‌دهد.

این فناوری جدید شرکت انویدیا در حقیقت رقیبی جدید برای سرویس گوگل استادیا و پروژه ایکس کلاود مایکروسافت است که به زودی آماده عرضه به کاربران خواهد شد. شرکت انویدیا تصمیم دارد تا برای افزایش تمایل کاربران برای خرید این سرویس، بازی پر درخواست سایبرپانک ۲۰۷۷ را در این سرویس آماده عرضه کند.

سایبرپانک ۲۰۷۷ یکی از پر درخواست‌ترین بازی‌های عرضه شده در طول چند ماه گذشته است و بسیاری از کاربران منتظر عرضه آن از طریق سرویس‌های مختلف عرضه بازی هستند. این بازی قرار بود در نیمه اول سال ۲۰۲۰ آماده عرضه شود که حالا مشخص شده که عرضه نهایی آن به نیمه دوم سال ۲۰۲۰ موکول شده است.

گسترش قابل توجه حجم نقشه این بازی باعث شده تا توسعه آن زمان‌برتر از حد مجاز باشد و به همین دلیل عرضه نهایی آن با تأخیری قابل توجه مواجه شود. این بازی قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ آماده عرضه به صورت نهایی در سرویس های مختلف شود.

سایبرپانک 2077
Telegram
سایبرپانک 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.