معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / عبور تعداد بازی‌ بازان Rainbow Six Siege از ۶۰ میلیون نفر

عبور تعداد بازی‌ بازان Rainbow Six Siege از ۶۰ میلیون نفر

بازی Rainbow Six Siege یکی از موفق‌ترین بازی‌های نسل هشتم است که طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان دارد و روزانه میلیون‌ها نفر مشغول تجربه‌ی آن هستند. این بازی در ابتدا ضعف‌های زیادی را در بخش‌های مختلف داشت، اما شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با عرضه کردن بروزرسانی‌ها و محتوای جدید توانست آن را به یکی از لذت‌بخش‌ترین عناوین سبک تیر‌اندازی اول شخص تبدیل کند که توانسته تا رکورد جدیدی را در زمینه‌ی تعداد بازی‌ بازان Rainbow Six Siege به ثبت برساند.

تعداد بازی‌ بازان Rainbow Six Siege

به تازگی شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که بازی Rainbow Six Siege موفق به جذب ۶۰ میلیون بازی‌باز مختلف شده است. این بازی در آخرین آماری که قبل از این منتشر شد، موفق به جذب ۵۵ میلیون بازی‌باز تا آخر سال شده بود و حال، ۵ میلیون بازی‌باز به این تعداد افزوده شده است. البته لازم به ذکر است که رقم اعلام شده، بدین معنی نیست که بازی تاکنون ۶۰ میلیون نسخه فروخته است؛ بلکه این رقم شامل بازی‌بازانی که به صورت اشتراکی از بازی استفاده می‌کنند نیز خواهد بود. در هر صورت، این تعداد بازی‌باز بسیار قابل توجه و قابل تحسین است. البته شرکت یوبی‌سافت در گذشته اعلام کرده بود که بازی Rainbow Six Siege جزو ۱۱ بازی برتر این شرکت است که در نسل هشتم بالای ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

بازی هم‌اکنون بر‌روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است و برای نسل بعدی کنسول‌ها یعنی پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

تعداد بازی‌ بازان Rainbow Six Siege
Telegram
تعداد بازی‌ بازان Rainbow Six Siege
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *