معماری
خانه / اخبار / طراح بازی Erica درباره علت بهتر بودن بازی های پلی استیشن ۴ از لحاظ بصری توضیح می دهد

طراح بازی Erica درباره علت بهتر بودن بازی های پلی استیشن ۴ از لحاظ بصری توضیح می دهد

بازی Erica که تابستان امسال برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد، توجه زیادی را در هنگام عرضه به خود جلب کرد. جک اتریج (Jack Attridge) کارگردان هنری استودیو Flavourworks در مصاحبه‌ای که با مجله رسمی پلی‌استیشن داشت، از سونی بابت پشتیبانی از بازی Erica و دیگر پروژه‌های مشابه قدردانی کرد. و توضیحاتی درباره علت بهتر بودن بازی های پلی استیشن ۴ داده است که ادامه به مرور ان میپردازیم.

علت بهتر بودن بازی های پلی استیشن 4

او در صحبت‌هایش گفت: «از لحاظ مالی، الان یکی از بهترین دوران‌ها برای تجربه پروژه‌های مختلف و ساخت بازی‌های ریسکی و نوآورانه است. همچنین به نظرم چیز بزرگی که سونی را متفاوت از بقیه ساخته، این است که سونی سرمایه‌گذاری بسیاری در تبلیغات بازی‌ها کرده است. به این صورت که می‌خواهد به همه نشان دهد که چرا باید پلی‌استیشن ۴ بخرند. این موضوع از زمان پلی‌استیشن ۳ و بازی LittleBigPlanet مطرح است. هیچ کمپانی دیگری بودجه‌ای برای بازی‌ای مثل LittleBigPlanet کنار نمی‌گذاشت.»

اتریج در ادامه صحبت‌هایش گفت علی‌رغم اینکه سخت‌افزار پلی‌استیشن قوی‌ترین نیست، بهترین بازی‌ها از لحاظ بصری روی پلی‌استیشن هستند و این به لطف کارگردانی هنری برخی استودیوها است.

«بهترین بازی‌ها از لخاظ بصری اکنون روی پلی‌استیشن ۴ هستند. این به علت کارگردانی هنری است و نه قدرت پلی‌استیشن ۴٫ کارگردان‌های هنری و فنی با نبوغشان می‌توانند از قدرت کمتر، استفاده بیشتر ببرند.»

واضح است که او درباره بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن مثل بازی‌های God of War، Horizon Zero Dawn و Death Stranding صحبت می‌کند. بازی‌هایی که قدرت محدود سخت‌افزار پلی‌استیشن ۴ در زمان عرضه را دوباره تعریف کردند. اغلب این‌ها به لطف تیم هنری استودیوهای پلی‌استیشن مثل Sony Santa Monica، Guerilla Games و Kojima Productions است.

می‌دانیم که بحث داغ امروز دنیای پلی‌استیشن، پلی‌استیشن ۵ است. کنسولی که چیزی حدود یک سال تا انتشارش در سطح جهانی باقی مانده است. جک اتریج در این مورد نیز صحبت‌هایی داشت.

«به نظر من حافظه SSD برای همه خوب است. چون به این معناست که می‌توان بسیاری از چیزها را سریع‌تر بارگذاری کرد. مردم این افزایش سرعت را احساس خواهند کرد. برای بازی‌های Live-Action نیز فرصت به‌کارگیری رزولوشن ۴K به ما داده می‌شود.»

علت بهتر بودن بازی های پلی استیشن 4
Telegram
 علت بهتر بودن بازی های پلی استیشن 4
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.