معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / شکایت Ubisoft از دو شرکت اپل و گوگل

شکایت Ubisoft از دو شرکت اپل و گوگل

Ubisoft در روز گذشته با ترتیب دادن یک شکایت علیه دو عرضه کننده بزرگ فناوری یعنی اپل و گوگل، از این شرکت‌ها برای پشتیبانی از یک عنوان الهام گرفته و به‌نوعی کپی شده از بازی Rainbow Six: Siege به‌صورت رسمی شکایت و ادعای خسارت کرد.

Ubisoft

در گزارشی منتشر شده توسط سایت Bloomberg جزییات بیشتری در زمینه شکایت Ubisoft از دو شرکت اپل و گوگل منتشر شده است که حکایت از این دارد که دیروز در دادگاهی برگزار شده در کشور ایالات متحده و شهر لس آنجلس، شرکت یوبیسافت مدعی شده است که بازی Area F2 که توسط استودیو Alibaba توسعه یافته است، یک عنوان کپی‌برداری شده و غیرقانونی از بازی Rainbow Six: Siege است.

Ubisoft در ادعای خود بیان کرده است: « بازی Rainbow Six: Siege یک عنوان بسیار محبوب در دسته عناوین چندنفره محسوب می‌شود، و برهمین اساس این بازی یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های این شرکت به‌حساب می‌آید. با استناد به این موضوع ما با یک بازی به‌نام Area F2 مواجه شدیم که در واقع تمامی جوانب این عنوان یک کپی و برداشت غیر مجاز از بازی Rainbow Six: Siege است. بدین صورت که حتی صفحه انتخاب اپراتورها و اسکوربرد این بازی دقیقا مشابه با عنوان اصلی است. رقیبان و دشمنان شرکت یوبیسافت همواره به‌دنبال پیدا کردن راه‌هایی هستند تا بتوانند از میزان محبوبیت بازی Rainbow Six: Siege سواستفاده ببرند و از لحاظ مادی و معنوی مخاطبان ما را تحت فشار بگذارند.»

اما پای دو شرکت اپل و گوگل در جایی به‌میان می‌آید که یوبیسافت در ماه‌های گذشته با ارسال درخواست‌های متعدد از این دو شرکت تقاضا کرده است که بازی Area F2 از فروشگاه‌های مجازی گوگل‌پلی و اپل استور حذف گردد، اما این دو شرکت از اقدام ممانعت به‌عمل آوردند.

بازی Rainbow Six: Siege هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌ استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس مخاطبان قرار دارد.

Ubisoft
Telegram
Ubisoft
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *