معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / شرکت های بزرگ بازی برای بلک فرایدی ۲۰۲۰ آماده میشوند

شرکت های بزرگ بازی برای بلک فرایدی ۲۰۲۰ آماده میشوند

۲۵ روز تا آغاز بلک فرایدی ۲۰۲۰ باقی مانده و حالا بسیاری از سرویس‌های عرضه کننده بازی در حال آماده سازی بازی‌های ویژه در جریان این فروش ویژه هستند.

بلک فرایدی 2020

بلک فرایدی ۲۰۲۰

شیوع ویروس کرونا و افزایش تمایل برای ماندن در خانه باعث شده تا میزان فروش بسیاری از سرویس‌های بازی افزایش چشم گیری داشته باشد و حالا توسعه دهندگان بازی در حال رایزنی برای عرضه محصولات دیجیتالی خود از طریق سرویس‌هایی نظیر ایکس باکس لایو، پلی استیشن نتورک و استیم هستند تا تخفیف‌هایی استثنایی را آماده عرضه به کاربران خود کنند.

در حال حاضر بسیاری از فروشگاه‌های فیزیکی در سراسر جهان نظیر Best Buy تبلیغات خود را برای آغاز بلک فرایدی ۲۰۲۰ آغاز کرده‌اند و انتظار می‌رود تا در هفته‌های آینده نیز شاهد آغاز فروش بازی‌های ویژه از طریق سرویس‌ها و فروشگاه‌های آنلاین باشیم.

بازی‌هایی نظیر رزیدنت اویل ۳ از همین حالا در تخفیف‌های ویژه آمازون با استقبال خوبی مواجه شده‌اند. این بازی در جریان تخفیف ویژه آمازون با ۱۵ دلار آماده عرضه شده بود و حالا به نظر می‌رسد که شروع بلک فرایدی باعث اتفاقات هیجان‌انگیزتری در دنیای گیم باشد و بازی‌هایی نظیر آن باقیمت‌های حتی پایین‌تر آماده عرضه شوند.

عرضه سایبرپانک ۲۰۷۷ هرچند که به بلک فرایدی ۲۰۲۰ نمی‌رسد با این حال احتمال پیش فروش آن با قیمت بسیار پایین در جریان این رویداد وجود دارد و در آینده نیز با قیمتی ویژه آماده عرضه خواهد شد.

در این میان، البته بازی‌های زیادی هستند که در ماه نوامبر آماده عرضه خواهند شد و سرویس‌های دیجیتالی آن‌ها را نیز باقیمت‌های خاص آماده عرضه خواهند کرد.

بلک فرایدی ۲۰۲۰ در روز ۲۷ نوامبر معادل هفتم آذر ماه ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد و بسیاری از بازی‌ها از طریق آن باقیمت‌های استثنایی عرضه می‌شوند.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.