معماری
خانه / اخبار بازی / شرکت اپیک گیمز از تستر بازی Fortnite بابت فاش کردن نقشه‌ی چپتر دوم بازی Fortnite شکایت می‌کند

شرکت اپیک گیمز از تستر بازی Fortnite بابت فاش کردن نقشه‌ی چپتر دوم بازی Fortnite شکایت می‌کند

چندی پیش یکی از تسترهای Fortnite به نام رونالد سایکس (Ronald Sykes)، نقشه‌ی چپتر دوم بازی Fortnite را بدون اجازه‌ی اپیک گیمز (Epic Games)، فاش کرد. حال به نظر می‌رسد این شرکت قصد شکایت از این تستر را دارد.

نقشه‌ی چپتر دوم بازی Fortnite

Fortnite، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حال حاضر جهان در رویدادی عظیم، وارد چپتر دوم خود شد. طبیعتا پیش از انجام چنین تحول عظیمی، توسعه دهنده‌ی هر بازی تعدادی تستر را برای انجام باگ‌زدایی‌ها و دریافت بازخوردهای لازم، استخدام می‌کند. آقای رونالد سایکس نیز یکی از این تسترها بود که به گفته‌ی شاکی پرونده یعنی اپیک گیمز، با امضای پیمان‌نامه‌ی عدم افشا قرار نبود هیچ گونه اطلاعاتی در مورد این بازی فاش کند. سه روز پس از تست بازی، سایکس در توئیتر به یک کاربر گفت که فصل یازده Fortnite را بازی کرده و از تغییرات آن آگاه است. در سوم اکتبر، سایکس به کاربری دیگر در توئیتر گفت که قابلیت شنا، در فصل یازدهم وجود خواهد داشت. پس از آن، آقای رونالد سایکس تحت نام کاربری دیگر به نام “FortNews Gawd”، اقدام به انتشار تصویر نقشه‌ی فصل یازدهم Fortnite کرد. سایکس در طی چند توئیت متوالی، از وجود قایق‌ها در چپتر دوم خبر داد.

اپیک گیمز اکنون با انتشار این اطلاعات، خواستار اشد مجازات برای این تستر شده است. اپیک در شکایت خود مدعی شده آقای سایکس در ازای افشای این اطلاعات، پول خوبی دریافت کرده است و با این کار، بخش زیادی از سورپرایزهای چپتر دوم را برای بازیکنان، خراب کرده است.

نقشه‌ی چپتر دوم بازی Fortnite
Telegram
نقشه‌ی چپتر دوم بازی Fortnite
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.