معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / بازی / شخصیت Ditto به بازی پوکمون گو اضافه شد

شخصیت Ditto به بازی پوکمون گو اضافه شد

سازنده‌ی Pokemon Go از اضافه شدن دیتو (Ditto) به جمع پوکمون‌های این بازی خبر داد.

طی روزهای گذشته گزارش‌هایی مبنی بر افزوده شدن شخصیت دیتو به بازی پوکمون گو به گوش می‌رسید. اکنون نیانتیک لبز (Niantic Labs)، سازنده‌ی بازی، این خبر را رسما تأیید کرده است.

دیتو یا Ditto یکی از ۱۵۱ پوکمون نسل اول پوکمون گو است که البته تا همین اواخر به بازی اضافه نشده بود. در انیمه‌ها و بازی‌های مجموعه، دیتو می‌تواند خودش را به شکل و شمایل پوکمون‌های دیگر دربیاورد و قابلیت‌های آن‌ها را شبیه‌سازی کند که این دقیقاً موردی است که در پوکمون گو هم نظاره‌گر آن هستیم. نیانتیک لبز درباره‌ی اضافه شدن دیتو به بازی نوشته است:

    مربیان پوکمون‌ها اکنون فرصت آن را پیدا کرده‌اند تا Ditto را شکار کنند. این همان پوکمونی است که شکلی جالب و نامنظم دارد و می‌تواند ظاهر و ویژگی‌های پوکمون‌های دیگر را تقلید کند. این به‌معنای آن است که پوکمونی که قصد گرفتن‌اش را دارید ممکن است دیتو باشد که تنها پس از شکار شدن، ظاهر واقعی‌اش را نمایان می‌کند. ضمناً دیتو در حین تمرین یا مبارزه کردن در باشگاه‌ها (Gym) ظاهر، نوع و حرکات اولین پوکمونی را که ببیند کپی می‌کند و مبارزه را به همان شکل ادامه می‌دهد.

پوکمون گو
پوکمون گو

نیانتیک لبز ضمناً نسخه‌ی جدید قابلیت «پوکمون‌های اطراف» (Nearby Pokemon) را هم در استرالیا و بخش‌هایی از ایالات متحده و کانادا به بازی اضافه کرده است. یادآوری می‌کنیم که پوکمون گو هم‌اکنون در حال برگزاری رویدادی ویژه است که تا دهم آذرماه ادامه دارد و طی آن، تجربه‌های دریافتی بازیکنان (XP) به دوبرابر مقدار معمول می‌رسد.

پوکمون گو

 

ذهن خلاق برنامه نویسی باعث شد دوباره بازی قدیمی پوکمون گو به شکل تازه ای در صدر بهترین بازی های دنیا قرار بگیرد. هرچند در کشور ایران هنوز طرفداری ندارد اما تمام دنیا را فراگرفته است. شخصیت های کارتونی پوکمون گو Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu, و خیلی های دیگر در سراسر کره زمین یافت شده اند ! حالا فرصت برای شما است که پوکمون های بیشتری را بیابید. پس کفش هایتان رو بپوشید و از خانه بزنید بیرون و دنیا را زیر پا بگذارید. شما به یکی از سه تیم بازی کنندگان این بازی در اطرافتان ملحق خواهید شد و به جمع آوری جم (یاقوت) های بازی برای کسب امتیاز بیشتر می پردازید.

پوکمون ها در اطراف محل زندگی شما هستند. بروید و آنها را بیابید. بازی به این صورت است که وقتی در حال عبور از یک محله هستید ، اگر یک پوکمون در آنجا باشد ویبره گوشی شما فعال شده و به شما اعلام می کند که در اطراف شما یک پوکمون وجود دارد. جالب است بدانید طراحان این بازی برای قرارگرفتن محل پوکمون ها نقشه کشیده اند. و آنها را در رستوران ها ، موزه ها ، مکان های تاریخی و … قرارداده اند.

منبع: TheVerge IGN

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *