معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare به زودی معرفی می شود

شایعه: بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare به زودی معرفی می شود

نقشه جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare که Bazzar نام دارد، ظاهرا دارای اشاره‌هایی به مود جدید بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare است. طرفداران این بازی متوجه شده‌اند که در بخشی از این نقشه، تصویر نقشه خالی دیگری وجود دارد و تاریخ ۳ مارچ (۱۳ اسفند)، زیر آن دیده می‌شود. در بخشی از نقشه Piccadilly نیز تصویری خیالی قرار دارد که روی آن هم همین تاریخ نوشته شده است.

بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare
 
اکانت توییتری Call of Duty Warzone News با کشف این دو نکته، از احتمال رونمایی از مود بتل رویال بازی در تاریخ ۳ مارچ خبر داده است. با توجه به پدیدار شدن این تاریخ در دو موقعیت متفاوت، بعید است که این تاریخ اتفاقی باشد. بیش از ۱۰ روز پیش نیز یکی از منابع معتبر گفته بود که مود Warzone در چند هفته آینده عرضه خواهد شد و اوایل مارچ را تاریخ مناسبی برای این اتفاق خوانده بود.
 

با این حال، Activision هنوز بیانیه‌ای رسمی درباره تاریخ عرضه این حالت منتشر نکرده و به همین خاطر، چنین خبرهایی را باید فعلا در حد شایعه بدانیم. اگر Warzone واقعا اوایل مارچ عرضه شود، پس اعلامیه رسمی نیز بسیار زود منتشر خواهد شد و به زودی خواهیم فهمید که مود بتل رویال بازی CoD: Modern Warfare تا پایان این هفته عرضه خواهد شد یا خیر. این بازی، جدیدترین عضو از خانواده محبوب Call of Duty است که علاوه بر مودهای چندنفره محبوب، یک کمپین تک‌نفره داستانی و هیجان‌انگیز نیز دارد.

بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram
بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *