معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / شایعه: بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy یکی از عناوین رایگان ماه فوریه برای کاربران پلی‌استیشن خواهد بود

شایعه: بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy یکی از عناوین رایگان ماه فوریه برای کاربران پلی‌استیشن خواهد بود

هنوز به صورت رسمی بازی‌های رایگان ماه فوریه معرفی نشده‌اند، ولی به نظر می‌رسد که به صورت اتفاقی، بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy یکی از بازی ها باشد.

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

کانال رسمی یوتیوب پلی‌استیشن اسپانیا، ویدئویی منتشر کرده که در آن بیان می‌کند:

    فردا به صورت رسمی از بازی‌های رایگان ماه فوریه رونمایی می‌شود. ولی یک راهنمایی کوچک، یکی از بازی‌ها بسیار خاطره‌انگیز و نوستالژی است.

این در حالی است که یک عکس نیز از شخصیت محبوب و جذاب کرش بندیکوت نیز به نمایش در می‌آید. در این حالت ۲ امکان وجود دارد: یا مسئولین تنها قصد شوخی داشته‌اند که بسیار بعید و دور از ذهن است، یا این که بازی‌بازان در ماه فوریه‌ی سال جاری بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

با این حال، تمام این موارد تنها در حد شایعه هستند و باید تا اعلام رسمی سونی و پلی‌استیشن برای مشخص شدن بازی‌های رایگان ماه فوریه، منتظر بمانیم. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای شما عنوان مناسبی برای ماه فوریه خواهد بود یا علاقه دارید تا عنوانی جدیدتر را تجربه کنید؟

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Telegram
بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *