معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: اطلاعات جدیدی از بازی Resident Evil 8 منتشر شد

شایعه: اطلاعات جدیدی از بازی Resident Evil 8 منتشر شد

در جدیدترین اطلاعات لو رفته از بازی Resident Evil 8 شخصیت‌ اصلی و شخصیت منفی حاضر در این بازی مشخص شده‌اند. اگرچه که این اطلاعات منبع موثقی ندارند اما در هر صورت هرگونه اطلاعات جدید در مورد بازی Resident Evil 8 می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشند.

بازی Resident Evil 8

این اطلاعات لو رفته ابتدا در وبسایت طرفداری Biohazard Declassified منتشر شده است که سابقه طولانی در پوشش اخبار مربوط به فرنچایز Resident Evil را در کارنامه خود دارد. در این اطلاعات آمده که در بازی Resident Evil 8 شخصیت اصلی این عنوان قرار است تا همچنان ایتن وینتر باشد. در واقع قهرمان نسخه هفتم این فراچایز قرار است تا دوباره خود را وارد دنیای جهنمی جدیدی کند، اما در نسخه بعدی ایتن به‌جای نبرد با دشمنان تغییر یافته به‌نام Moulded، قرار است تا با زامبی‌ها و موجودات همچون گرگینه به‌نبرد بپردازد.

همچنین اعلام شده که شخصیت کریس ردفیلد نیز قرار است تا در این نسخه از بازی حضور پررنگ داشته باشد و تصمیمات تاثیرگذاری را اتخاذ کند. در مورد گیم‌پلی و داستان این بازی نیز اعلام شده است که در ابتدا بازیکنان باید در روستایی ناشناخته ماجراجویی خود را آغاز کنند و سپس راه خود را به قلعه‌های تاریخی و مخوف اروپای شمالی پیدا کنند.

در رابطه با شخصیت منفی این بازی نیز آمده است که زنی به نام Shadowy قرار است تا مانند روحی شکست ناپذیر بازیکنان را دنبال کند و همچنین او نمی‌تواند کشته شود، او حتی با شلیک‌ سلاح‌های مختلف تنها مانند شبحی محو خواهد شد.

این منبع همچنین اعلام کرده است که مراحل آزمایش این بازی از سال گذشته آغاز شده است، و این عنوان همچنان در قالب یک بازی اول شخص توسعه یافته است و احتمالا نام بازی نیز Resident Evil 8 خواهد بود.

در آخر با اینکه در گذشته نیز ما شاهد اخباری در رابطه با آزمایش‌های متعدد شرکت کپکام در رابطه با بازی احتمالی Resident Evil 8 بوده‌ایم اما تا زمان تایید رسمی کپکام به‌هیچ عنوان نمی‌توان به این اطلاعات اعتماد کرد.

بازی Resident Evil 8
Telegram
بازی Resident Evil 8
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *