معماری
خانه / اخبار بازی / شایعاتی از بازی Batman Arkham جدید: عنوانی برای نسل بعد؟

شایعاتی از بازی Batman Arkham جدید: عنوانی برای نسل بعد؟

بازی Batman Arkham جدید که توسط شعبه مونترال شرکت Warner Bros. در حال توسعه است، به احتمال قوی یک عنوان برای نسل بعدی کنسول‌های خانگی خواهد بود.

بازی Batman Arkham جدید

کاربری به نام KC Walsh که ظاهرا ارتباطاتی با منابع داخل این شرکت دارد، اخیرا اعلام کرد که نسخه جدید مجموعه بازی‌های محبوب بتمن، قرار است «احتمالا» یک بازی نسل بعدی باشد. در حال حاضر، مشخص نیست که نسخه‌ای از بازی برای نسل فعلی نیز عرضه خواهد شد یا خیر، اما از جمله‌بندی و انتخاب کلمات این فرد می‌توان چنین نتیجه‌ای گرفت.

او همچنین می‌گوید که بر خلاف آن چه که انتظار می‌رفت، نام این بازی Barman Arkham Legacy نخواهد بود. این اسم اولین بار در سال گذشته شایعه شده بود و همان زمان نیز گفته شده بود که می‌توانید علاوه بر بتمن، در نقش دیگر اعضای خانواده او نیز بازی کنید. Walsh البته می‌گوید که این ویژگی تغییری نکرده و همچنان قابلیت بازی با شخصیت‌های دیگر وجود دارد.

اگرچه اطلاعات چندان دیگری از بازی وجود ندارد، اما Walsh در پاسخ به کاربری که در توییتر از او پرسیده بود که بازی جدید دنباله عناوین قبلی یا یک پیش‌درآمد است، پاسخ داد که اطلاعات بیشتری نمی‌تواند افشا کند، اما این بازی همه بازیکنان را شگفت‌زده خواهد کرد. شاید منظور او از این پاسخ، این است که بازی جدید قرار است یک reboot برای کل مجموعه باشد.

هنوز زمان عرضه رسمی بازی مشخص نشده است و Walsh نیز اطلاعات موثقی در این باره ندارد. او می‌گوید که انتشار تیزرها همانند آن‌چه که هفته پیش منتشر شد، ادامه پیدا خواهد کرد، اما با توجه به بازخورد منفی که شرکت سازنده در رابطه با انتشار تیزرهای متعدد و نامفهوم دریافت کرده، بعید نیست که اطلاعاتی رسمی از جزئیات بازی به زودی منتشر شود.

هفته پیش مشخص شد که لوگویی که برای تیزر Capture the Knight از آن استفاده شده بود، فقط بخشی از یک تصویر بزرگ‌تر است. تصویری که چیزی شبیه به شمارش معکوس برای رونمایی رسمی بازی است و وقتی که تمام تصویر کامل شود، بازی نیز سرانجام به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

بازی Batman Arkham جدید
Telegram
بازی Batman Arkham جدید
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *