معماری
خانه / کامپیوتر و سخت افزار / سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

هفته گذشته بود که استودیوی محبوب Rockstar خبر از انتشار بازی موفق Red Dead Redemption 2 برای رایانه‌های شخصی داد و حال امروز ضمن اعلام این نکته که در این نسخه از بازی شاهد وجود اسب‌ها، ماموریت‌ها و تفنگ‌های جدیدی خواهیم بود، از سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2 رونمایی شد که در ادامه به ان میپردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2
 

سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2

Minimum specifications:

OS: Windows 7 – Service Pack 1 (6.1.7601)

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300

Memory: 8GB

Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB HDD

Space: 150GB

Sound Card: DirectX compatible

 

Recommended specifications:

OS: Windows 10 – April 2018 Update (v1803)

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X

Memory: 12GB

Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB HDD Space: 150GB

Sound Card: DirectX compatible

 

به غیر از فضای ۱۵۰ گیگابایتی مورد نیاز این عنوان بر روی رایانه‌های شخصی، بازی Red Dead Redemption 2 برخلاف انتظارها به چندان سیستم ویژه‌ای نیاز نخواهد داشت و طبق برآورد استیم، کارت گرافیک GeForce GTX 1060 هم‌اکنون یک کارت گرافیک رایج میان بازیکن‌ها است و وجود ۸ تا ۱۲ گیگابایت رم بر روی هر سیستمی کاملا استاندارد است.

براساس اعلام استودیوی سازنده آن‌ها پس از انتشار این عنوان بر روی کنسول‌ها، کار روی نسخه رایانه‌های شخصی آن را آغاز کرده‌اند که این نسخه شامل تغییراتی نظیر افزایش دید به فواصل دور، افزایش کیفیت در روشنایی بازی و محیط آن، بهبود باقی ماندن رد پاها در برف، بهبود انعکاس‌ها و بالاتر رفتن کیفیت سایه‌ها، افزایش کیفیت بافت درخت‌ها، بهبود بافت گیاهان بازی، پشتیبانی از HDR، دسترسی به رزولوشن ۴K یا بالاتر، فریم ریت نامحدود و باز و پشتیبانی از حالت مولتی مانیتور است. بدون شک مهم‌ترین تغییرات ایجاد شده در نسخه رایانه‌های شخصی بازی RDR2 وجود رزولوشن و فریم ریت نامحدود است که امکان تجربه این عنوان با بالاترین کیفیت ممکن را فراهم می‌کند.

 

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای پیش فروش در لانچر استودیوی سازنده قرار دارد. این عنوان در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۴ آبان ۱۳۹۸) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2
Telegram
سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *