معماری
خانه / اخبار بازی / سیزن پس سال پنجم بازی Rainbow Six Siege شش اپراتور جدید را به این بازی اضافه خواهد کرد

سیزن پس سال پنجم بازی Rainbow Six Siege شش اپراتور جدید را به این بازی اضافه خواهد کرد

طبق اطلاعات منتشر شده در به‌روزرسانی ۴٫۲ بازی Rainbow Six Siege و همچنین افشاگری یک کاربر در Reddit، سیزن پس سال پنجم بازی Rainbow Six Siege قرار است ۶ اپراتور جدید را به آن اضافه کند.

سیزن پس سال پنجم بازی Rainbow Six Siege

محتویات سیزن پس سال پنجم Rainbow Six Siege شامل شش اپراتور جدید، آیتم‌های شخصی‌سازی اختصاصی، ۱۰ درصد تخفیف در فروشگاه بازی، پنج درصد افزایش Renown، سی درصد تخفیف برای خرید بتل پس، ۰٫۳ درصد افزایش Alpha Pack و ۳۰ درصد Battle Point جایزه خواهد بود. پیش از این ۶۰۰ Credit در سیزن پس سالیانه حضور داشت، اما به نظر می‌رسد امسال این طور نباشد. شاید این سیزن پس کمی از ارزش خود را از دست داده باشد، اما با توجه به کاهش قیمت آن، این امر منطقی به نظر می‌رسد.

به نظر می‌رسد با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی Rainbow Six Quarantine، شاهد کم شدن پشتیبانی یوبی‌سافت (Ubisoft) از Siege باشیم. حالا که وارد سال پنجم از عرضه‌ی بازی شدیم، برخی از اعضای هسته‌ای تیم از بازی جدا شده‌اند و تیم دیگری را تشکیل داده‌اند. کارگردان بازی یعنی زاویر مارکیس (Xavier Marquis) و کارگردان برند Rainbow Six یعنی الکساندر رمی (Alexandre Remy) اعلام کردند که او برخی دیگر از اعضای استودیو قرار است برروی پروژه‌ی تازه‌ای بپیوندند و بازی قرار است توسط برخی توسعه‌دهندگان آن اداره شود.

البته لازم به ذکر است که محتویات این سیزن پس هنوز رسما توسط یوبی‌سافت تایید نشده است، اما گزارش کاربر ignotusartifex در Reddit واقعی به نظر می‌رسد. با توجه به اینکه مورد عجیبی در این سیزن پس دیده نمی‌شود.

سیزن پس سال پنجم بازی Rainbow Six Siege
Telegram
سیزن پس سال پنجم بازی Rainbow Six Siege
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *