معماری
خانه / پلی استیشن 5 / سونی | هنوز برای قضاوت کردن زود است؛ منتظر بمانید و ببینید

سونی | هنوز برای قضاوت کردن زود است؛ منتظر بمانید و ببینید

مدیر ارشد مالی شرکت سونی آقای هیروکی توتوکی (Hiroki Totoki) به موضوع سکوت این کمپانی در رابطه با کنسول نسل نهمی خود، واکنش نشان داده‌اند.

سونی

همانطور که می‌دانید شرکت سونی به تازگی جلسه‌ی مالی را در رابطه با عملکرد کنسول پلی‌ استیشن ۴ در ربع سال چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار کرده است. از جمله اطلاعات منتشر شده در این رویداد مالی، می‌توان به عبور فروش کنسول پلی‌ استیشن ۴ از ۱۱۰ میلیون دستگاه اشاره کرد.

مدتی قبل بود که شرکت مایکروسافت در راستای اهداف تبلیغاتی خود برای کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس، رویداد Xbox 20/20 را برگزار کرد. در مقابل، شرکت سونی تاکنون اطلاعات بسیار محدودی را از کنسول خود به اشتراک گذاشته است. البته این شرکت در روز گذشته، از لوگوی PlayStation Studios رونمایی کرد.

آیا سونی در این رابطه نگران است؟ احتمالاً جواب این سوال منفی است. پس از اتمام جلسه‌ی مالی، از گزارش‌گران خواسته شده است تا سوالات خود را مطرح کنند. یکی از مهم‌ترین سوالات مطرح شده توسط آقای تاکاشی موچیزوکی (takashi mochizuki)، گزارش‌گر بلومبرگ (Bloomberg) مطرح شده است. ایشان در خصوص نگرانی برخی از سرمایه‌گذاران پرسیده‌اند:

عده‌ای می‌گویند کنسول پلی‌ استیشن ۵ در حال عقب افتادن از رقیب خود است. آیا تیم پلی‌ استیشن نمره‌ی قبولی را در زمینه‌ی بازاریابی از شما دریافت خواهد کرد؟

آقای هیروکی توتوکی این‌گونه به سوال موچیزوکی واکنش نشان دادند:

چیزی که به آن اهمیت می‌دهیم، استراتژی است که تیم ما در پیش گرفته است. منتظر بمانید و فروش زمان عرضه‌ی کنسول پلی‌ استیشن ۵ را ببینید؛ خود جواب سوالتان را دریافت خواهید کرد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت سونی چه عناوین انحصاری و قیمتی را برای کنسول نسل نهمی خود، در نظر گرفته است. طبق گفته‌ی سونی ساخت عناوین نسل نهمی این شرکت با مشکل جدی مواجه نشده است و انتظار می‌رود کنسول پلی‌ استیشن ۵ در تعطیلات پیش‌رو میلادی به همراه عناوین اختصاصی خود، روانه‌ی بازار شود.

سونی
Telegram
سونی
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.