معماری
خانه / پلی استیشن 5 / سونی تایید کرد فروش فیزیکی پلی استیشن ۵ فعلا امکان پذیر نیست

سونی تایید کرد فروش فیزیکی پلی استیشن ۵ فعلا امکان پذیر نیست

شرکت سونی تأکید کرده که فروش پلی استیشن ۵ در فروشگاه‌ها آن هم در تاریخ عرضه امکان پذیر نخواهد بود.

پلی استیشن 5

امکان خرید پلی استیشن ۵ فقط بصورت آنلاین

کنسول‌های بازی PS5 در فروشگاه‌های خرده فروشی موجود نخواهد بود و کاربران فقط به صورت اینترنتی امکان خرید آن را خواهند داشت. سونی این خبر را در توییتر و پست وبلاگ خود منتشر کرده و به این طریق گیمرهای مشتاق را از ایستادن در صف خارج از فروشگاه‌ها منصرف کرده است.

همچنین در پست وبلاگ اشاره شده که تمام فروش پلی استیشن ۵ از طریق فروشگاه‌های آنلاین مربوط به شرکت‌های خرده فروشی خواهد بود

بر اساس منطقه انتخابی کاربران روز ۱۲ یا ۱۹ نوامبر PS5 تحویل خواهند شد، ولی در هیچ واحد فروشگاهی کنسول بازی در دسترس نخواهد بود. بهتر است مشتریان در خانه بمانند و سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهند.قابل ذکر است که این وضعیت بر پیش سفارش‌های ثبت شده PS5 در فروشگاه‌ها تأثیری ندارد.

کاربرانی که از طریقBest Buy، GameStop، Target یا سایر خرده فروشی‌ها پیش خرید کرده‌اند، در تاریخ مورد نظر بدون مشکل می‌توانند کنسول جدید خود را دریافت کنند.

این اقدام شرکت سونی برای جلوگیر از ازدحام جمعیت در روز عرضه کنسول بازی خواهد بود زیرا در شرایط همه گیری کرونا که همچنان ادامه دارد بهتر است از هر گونه تجمع غیرضروری پرهیز شود.

خرده فروشی Target در ایالات متحده هنوز در تلاش است تا بتواند این پیام را به صورت آنلاین به مشتریان منتقل کند.همچنین Walmart قصد دارد ۴ زمان متفاوت را برای تحویل پلی استیشن ۵ در روز عرضه کنسول جدید ارائه دهد.

گفتنی است که آمازون هم پس از مدتی سردرگمی، بالاخره توانست پیش فروش پلی استیشن ۵ را با تخمین تاریخ تحویل آغاز کند. البته بسیاری از خرده فروشی‌ها روی تاریخ ۱۲ نوامبر هدف گذاری کرده‌اند. همچنین بعید به نظر می‌رسد به این زودی بتوان کنسول بازی را در قفسه خرده فروشی‌های بزرگ پیدا کرد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.