معماری
خانه / پلی استیشن 5 / «آینده در راه است» | سونی به معرفی رسمی پلی استیشن ۵ در آینده‌ی نزدیک اشاره دارد

«آینده در راه است» | سونی به معرفی رسمی پلی استیشن ۵ در آینده‌ی نزدیک اشاره دارد

سوالی که این روزها ذهن بسیاری از بازی‌بازان را به خود مشغول کرده این است که شرکت سونی چه زمانی به معرفی رسمی پلی استیشن ۵ میپردازد؟ شرکت مایکروسافت مدتی پیش و در جریان مراسم The Game Awards امسال از کنسول اکس‌باکس سری اکس رونمایی کرد و به نظر می‌رسد شرکت سونی نیز قصد دارد در آینده‌ی نزدیک کنسول بعدی خود را به هواداران معرفی کند.

معرفی رسمی پلی استیشن 5

با توجه به شواهد موجود، به نظر می‌رسد باید کم‌تر از یک هفته‌ی دیگر برای رونمایی رسمی از کنسول پلی‌استیشن ۵ منتظر بمانیم. مراسم CES 2020 هفته‌ی آینده برگزار خواهد شد و شرکت سونی یکی از حاضرین اصلی این مراسم خواهد بود. این شرکت یک کنفرانس نسبتا طولانی را برای این مراسم در نظر گرفته است که تمامی بخش‌های آن به صورت زنده و آنلاین پخش خواهد شد. اگرچه شرکت سونی تا به این لحظه نسبت به محتوای مراسم سکوت کرده است ولی آن‌ها یک صفحه‌ی جدید با محوریت مراسم CES 2020 را در وب‌سایت رسمی خود تشکیل داده‌اند که در این صفحه، در بالای بخش در نظر گرفته شده برای تماشای زنده‌ی این مراسم، مطلب زیر دیده می‌شود:

    آینده در راه است. در جریان مراسم CES 2020، سونی با هدف ارائه‌ی یک احساس و تجربه‌ی جدید، از یک نگرش خاص از آینده که می‌تواند تکنولوژی و خلاقیت را به شکلی که هیچ‌گاه در گذشته دیده نشده بود، در کنار یکدیگر قرار دهد، رونمایی خواهد کرد.

«یک نگرش خاص از آینده» می‌تواند به نحوی به کنسول پلی‌استیشن ۵ یا حداقل رونمایی از بخشی از جزییات آن اشاره داشته باشد. البته ممکن است شرکت سونی از یک تکنولوژی کاملا جدید مانند یک هدست واقعیت مجازی ارتقا یافته و یا یک تکنولوژی گرافیکی جدید برای ارائه‌ی بازی‌ها با رزولوشن ۸K رونمایی کند ولی با توجه به شرایط فعلی، این موضوع کمی عجیب و دور از انتظار به نظر می‌رسد.

خبر خوب این است که انتظار برای شنیدن اخبار بیشتر طولانی نخواهد بود. مراسم CES 2020 در تاریخ ۱۶ دی ماه سال جاری ( ۶ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) آغاز خواهد شد. نظر شما درباره‌ی این مراسم هیجان‌انگیز چیست؟ آیا شرکت سونی بالاخره از کنسول نسل بعدی خود به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد یا باید منتظر شنیدن اخباری کاملا متفاوت و غیره منتظره از این مراسم باشیم؟

معرفی رسمی پلی استیشن 5
Telegram
معرفی رسمی پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.