معماری
خانه / اخبار / سونی استودیوهای بیشتری را جذب خواهد کرد

سونی استودیوهای بیشتری را جذب خواهد کرد

در آخرین جلسه مالی، سونی علاوه بر اعلام فروش ۱۲۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دستگاه از کنسول پلی‌­استیشن ۴، خاطرنشان کرد که این شرکت به «تشویق برای توسعه فرصت­‌های سرمایه‌گذاری روی تولید محتواهای انحصاری» به صورت جدی­‌تر ادامه خواهد داد. به عبارت دیگر این شرکت قصد به‌کارگیری استودیوهای جدید برای پروژه­‌های خود را دارد و این به آن معناست که در نسل بعد شاهد بازی­‌های بیشتری برای پلی‌­استیشن خواهیم بود که سونی توسعه‌دهنده آن‌­هاست.( به این بازی‌­ها اصطلاحاً first party گفته می­‌شود.) این اولین بار نیست که SONY از اقدام برای این کار می­گوید و این کاملاً روشن بود که خرید استودیوی Insomniac تنها یک شروع برای سونی است.
سونی

کنسول پلی‌­استیشن ۵ در تعطیلات ۲۰۲۰ به همراه کنسول Xbox Scarlett عرضه می­‌شود. در نتیجه کریسمس پیش رو برای هر دو شرکت رقابتی جدی جهت نمایش بهتر کنسولشان در پی خواهد داشت.

سونی در کنسول جدیدش قابلیت‌­های بسیاری را برای کاربرانش تدارک دیده از قبیل پشتیبانی از بازی‌­های نسل­‌های قبل، پس شاید بهتر باشد که دیسک بازی پلی‌­استیشن‌­های قبلی­‌تان را در دست داشته باشید. ولی گفتن این نکته حائز اهمیت است که این کنسول از تمامی بازی‌­های پلی‌­استیشن ۴ پشتیبانی نخواهد کرد.

سونی
Telegram
سونی
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *