معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / سونی از برند Playstation Studios رونمایی کرد

سونی از برند Playstation Studios رونمایی کرد

با شروع نسل جدید تمامی عناوین انحصاری سونی به عنوان یک مجموعه واحد و تحت عنوان Playstation Studios عرضه خواهند شد و در ابتدای تمامی این عناوین یک تیزر مانند آنچه در ابتدای فیلم‌های کمپانی مارول شاهد هستیم پخش خواهد شد.

Playstation Studios

رئیس بخش بازاریابی جهانی کمپانی سونی، اریک لمپل (Erik Lempel) درباره این تصمیم گفت:«اخیرا در نظر داشتیم تا تمامی عناوین انحصاری خود را در یک برند واحد کنار هم قرار دهیم. هدف از انجام این کاراین است که مخاطب با دیدن نام این برند، برای تجربه یک عنوان خلاقانه و قدرتمند آماده شود.»

لمپل اضافه کرد:« تیزری که مشاهده کردید بازی‌های مختلفی را در خود جای داده. اما این شکل، شکل همیشگی این برند نخواهد بود و ما قصد داریم تا شخصیت های جدیدی که در سال های آینده در بازی‌های انحصاری پلی استیشن معرفی می‌شوند را به این تیزر اضافه کنیم.»

این تیزر فقط در ابتدای بازی‌هایی پخش خواهد شد که تحت نظارت استودیو های جهانی سونی ساخته می‌شوند و برند Playstation Studios روی تمامی بازی‌های پلی استیشن قرار خواهد گرفت، حتی اگر این بازی‌ها روی دیگر پلتفرم ها هم در دسترس قرار بگیرند. البته این موضوع شامل نسخه رایانه های شخصی بازی Horizon: Zero Dawn نخواهد شد. سونی در نظر دارد تا این برند همزمان با انتشار کنسول پلی استیشن ۵ کارش را آغاز کند. پس در ابتدای بازی The Last of Us Part II و بازی Ghost of Tsushima هم شاهد نمایش این تیزر نخواهیم بود.

اخیرا جیسون شرایر(Jason Schreier) گفته بود که رویدادی در اواسط ماه آینده میلادی برای رونمایی کامل از پلی استیشن ۵ برگزار خواهد شد و شایعات جدید هم به تاریخ ۱۵ خرداد برای برگزاری این رویداد اشاره می‌کنند. با صرف نظر از صحت داشتن این شایعات، زمان زیادی تا رونمایی کامل از ظاهر پلی استیشن ۵ باقی نمانده.

Playstation Studios
Telegram
Playstation Studios
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.