معماری
خانه / اخبار بازی / سم فیشر اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege

سم فیشر اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege

استودیو‌ی یوبی‌سافت مونترآل (Ubisoft Montreal) به تازگی با انتشار یک تیزر کوتاه، سم فیشر (Sam Fisher) شخصیت اصلی مجموعه‌ی Tom Clancy’s Splinter Cell را به عنوان اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی کرده است.

اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege
Sam Fisher

احتمالاً دیگر طرفداران سری عناوین Tom Clancy’s Splinter Cell به این موضوع عادت کرده باشند که شخصیت محبوبشان، یعنی سم فیشر را در هر یک از فرنچایز‌های شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به جز نسخه‌ی جدید خود این مجموعه مشاهده کنند.

حال به نظر می‌رسد نوبت به بازی Tom Clancy’s Rainbow Six رسیده است تا شخصیت سم فیشر را به عنوان یکی از اپراتورهای خود قرض بگیرد. در ادامه شما می‌توانید تیزر کوتاهی که شرکت یوبی‌سافت در رابطه با این موضوع منتشر کرده است را مشاهده کنید.

سم فیشر اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege

همان‌طور که مشاهده کردید، به نظر می‌رسد اپراتور شخصیت سم فیشر قرار است با نام ‘Zero’ در این عنوان شناخته شود. همچنین با توجه به این ویدئو، رونمایی کامل اپراتور Zero در تاریخ یکشنبه ۲۶ مرداد (۱۶ اوت) ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران خواهد بود.

آخرین بازی از مجموعه‌ی Tom Clancy’s Splinter Cell که با نام Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist شناخته می‌شد، در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های نسل هفتم و رایانه‌های شخصی منتشر شد و با وجود آنکه بسیاری آن را ضعیف‌تر از دو نسخه‌ی پیشین می‌دانستند، اما موفق به دریافت متای بسیار خوب ۸۲ برروی کنسول ایکس‌ باکس ۳۶۰ شد. با این وجود از آن زمان تا کنون هیچ خبری از نسخه‌ی جدید این مجموعه نشده است و دیگر بسیار بعید است کنسول‌های نسل هشتم بتوانند افتخار میزبانی حتی یک نسخه از مجموعه‌ی Tom Clancy’s Splinter Cell را داشته باشند.

اگرچه همین موضوع که شرکت یوبی‌سافت سعی دارد تا با معرفی شخصیت سم فیشر در دیگر عناوین نام دار خود، نام این کاراکتر را زنده نگه‌ دارد و همچنین برای آن سریال تلویزیونی بسازد، خود می‌تواند نشان‌دهنده تلاش این شرکت برای بر سر زبان‌ها نگه داشتن نام فرنچایز Tom Clancy’s Splinter Cell باشد و طرفداران می‌توانند امیدوار باشند در نسل نهم کنسول‌ها سرانجام شاهد حضور قدرتمند نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه باشیم.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *