معماری
خانه / فناوری اطلاعات و تکنولوژی / سرویس‌های گوگل پلی با بروزرسانی جدید بهبود خواهند یافت

سرویس‌های گوگل پلی با بروزرسانی جدید بهبود خواهند یافت

گوگل پلی
گوگل پلی

گوگل پلی حالا با داشتن میلیون‌ها برنامه، به یکی از جامع‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی دیجیتالی تبدیل شده است. این سرویس که چندین سالی می‌شود که حرف اول را در میان اپلیکیشن‌ها می‌زند قرار است با دریافت بروزرسانی جدید و اضافه شدن قابلیت‌های متنوع استفاده از آن را بسیار ساده‌تر کند به طوری که کاربران تغییرات محسوسی را شاهد خواهند بود.

طی سالیان گذشته، گوگل همواره به فکر پیشرفت گوگل‌پلی بوده و طی بروزرسانی‌های متعددی، رابط کاربری برنامه را تغییر داده و حتی در برخی مواقع باعث شده تا حجم برنامه‌ها کاهش یابد تا دانلود آن‌ها برای کاربران به راحتی هرچه تمام‌تر صورت بگیرد. حالا به نظر می‌رسد گوگل تصمیم گرفته تا تغییرات اساسی دیگری را نیز برای گوگل‌پلی در نظر بگیرد و احتمال این که از نسخه‌ی جدید این فروشگاه دیجیتالی در رویداد I/O رونمایی کند قوت گرفته است.

گوگل همچینن قصد دارد تا استفاده از گوگل‌ پلی را بر روی مرورگر کروم ساده‌تر کند.مرورگری که این روزها اکثر کاربران اندرویدی از آن استفاده می‌کنند و به نظر می‌رسد گوگل بتواند با رقیب اصلی خود، مایکروسافت استور رقابت جدی داشته باشد. یکی از قابلیت‌های جدید گوگل، امکان جستجوی هرچه ساده‌تر بازی‌ها و برنامه‌ی تخفیف خورده خواهد بود تا کاربران بتوانند این برنامه‌ها را ساده‌تر پیدا کنند.

حال با توجه به شایعات اخیر، باید منتظر ماند و دید گوگل در مورد گوگل پلی چه تصمیماتی را خواهد گرفت. آیا گوگل پلی از این چیزی که امروز شاهد آن هستیم بهتر خواهد شد یا خیر؟

۳ دیدگاه

  1. بروز رسانی گوگل

  2. بروز رسانی گوگل پلیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.