معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / سال پیش رو برای استودیوی پلاتینیوم گیمز سال بزرگی خواهد بود

سال پیش رو برای استودیوی پلاتینیوم گیمز سال بزرگی خواهد بود

استودیوی پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) همیشه مشغول توسعه‌ی حداقل یک بازی بوده است. حتی گاهی این استودیوی پرکار بر روی چند پروژه به صورت همزمان کار می‌کند. آینده‌ی نزدیک برای این استودیوی ژاپنی بسیار بزرگ‌تر از این حرف‌ها به نظر می‌رسد.

استودیوی پلاتینیوم گیمز

مدیر استودیوی پلاتینیوم گیمز؛ یعنی آقای کنیچی ساتو (Kenichi Sato)، به‌تازگی با وب‌سایت Inside Games مصاحبه‌ای را انجام داده و در طی آن آینده‌ی پرمشغله‌ای را برای استودیو پیشبینی کرده است. ایشان اعلام کردند که در اوایل سال جاری (۲۰۲۰) اخبار بزرگی از پلاتینیوم گیمز خواهیم شنید و این که هفته‌ها و ماه‌های آینده برای این استودیو “آغاز یک مرحله‌ی کاملا جدید” را در پی خواهند داشت. آقای ساتو همچنان اذعان کردند که استودیو در سال ۲۰۲۰ با سرعت هرچه بیش‌تر به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد.

در حال حاضر استودیوی پلاتینیوم گیمز بر روی دو پروژه‌ی فاش شده کار می‌کند. عنوان Babylon’s Fall که اخیرا ویدئوی گیم‌پلی جدیدی دریافت کرده است و بازی Bayonetta 3 که به گفته‌ی هیدکی کامیا با سرعت خوبی در حال توسعه است. با این حال هیچکدام از این دو بازی تاریخ انتشار مشخصی دریافت نکرده‌اند.

همچنین بر اساس شایعات منتشر شده می‌دانیم که استودیوی پلاتینیوم گیمز در حال حاضر بر روی یک سری پروژه مخفی دیگر نیز کار می‌کند که قرار است کاملا خاص و بدیع باشند. طبق گفته‌ی خود استودیو، پروژه‌‌های معرفی نشده‌ی آن‌ها با کارهای قبلی شباهتی نداشته و کاملا جدید هستند.

استودیوی پلاتینیوم گیمز
Telegram
استودیوی پلاتینیوم گیمز
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *