معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / زمان شروع و پایان تخفیف های آینده استیم فاش شد

زمان شروع و پایان تخفیف های آینده استیم فاش شد

استیم را می‌توان از بزرگ‌ترین فروشگاه مجازی صنعت بازی‌های ویدئویی دانست. فروشگاهی که همیشه به دنبال رویداد‌های خاص برای افزایش فروش خود است. فروش‌های بهاری، تابستانی و … استیم همیشه هیجان انگیز و موفقیت آمیز بوده است. حال به نظر می‌رسد چند فروش بزرگ‌ آخر سال استیم، لو رفته است.

استیم

یکی از مهم‌ترین رویداد‌های سالیانه،‌ هالووین است. رویدادی که فضای ترسناکی دارد و هرساله بسیاری از فروشگاه‌ها با سرمایه گذاری و ایجاد کمپین‌های مرتبط با آن، اقدام به فروش محصولاتی در ژانر وحشت می‌کنند.

استیم نیز چند سالی است در این رویداد به فروش بازی‌های ترسناک با تخفیف‌هایی با درصد بالا می‌پردازد. طبق روال سالیانه باید در اکتبر و همزمان با شروع هالووین منتظر آن باشیم.

به همین مناسبت و با توجه به شایعات موجود، به نظر می‌رسد فروش هالووین استیم از تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) تا ۱ نوامبر (۱۰ آبان) برگزار خواهد شد.

همچنین تاریخ فروش پاییزی و زمستانه استیم نیز به لطف کاربری در توییتر لو رفته است. با توجه به توییت‌ها، فروش پاییزی و زمستانه Steam به ترتیب در تاریخ‌ ۲۶ نوامبر (۵آذر) تا ۳ دسامبر (۱۲ آذر) و ۱۹ دسامبر (۲۸ آذر) تا ۲ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی (۳۰ دی) صورت خواهد گرفت.

با این وجود می‌توانید تقویم روی میزتان را بردارید و تاریخ‌های یاد شده را علامت گذاری کنید تا در این روزها بتوانید آثار موردنظرتان را با تخفیف بالا خریداری کنید.

برای خرید گیفت کارت استیم کلیک کنید

استیم
Telegram
استیم
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *