معماری
خانه / اخبار بازی / زمان شروع فصل اول بازی Modern Warfare به همراه سلاح های جدید مشخص شد

زمان شروع فصل اول بازی Modern Warfare به همراه سلاح های جدید مشخص شد

اکتیویژن به تازگی زمان شروع فصل اول بازی Modern Warfare سخن گفته است. وعده‌ای که اکتیویژن در زمان معرفی بازی داد و گفت که بازی Call of Duty: Modern Warfare بزرگ‌ترین محتوای رایگان را در تاریخ مجموعه خواهد داشت. حال به نظر می‌رسد در فصل اول تغییرات زیادی در بازی صورت خواهد گرفت که از جمله آن‌ها می‌توان به نقشه‌ها، اسلحه و ماموریت‌های جدید Spec Ops اشاره کرد.

زمان شروع فصل اول بازی Modern Warfare

طبق اطلاعات تایید شده، بازی Call of Duty: Modern Warfare به زودی میزبان سلاح‌هایی از جمله Ram-7 و Holger-26 خواهد بود. سلاح Ram-7 یک تفنگ اتوماتیک و در رده سلاح‌های رایفل خواهد بود. در حالی که Holger-26 در رده تفنگ‌های مسلسل سبک خواهد بود. بازیکن‌ها بعد از شروع فصل اول قادر خواهند بود به این دو اسلحه دسترسی پیدا کنند.

بخش بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare نیز مانند دیگر آثار، دارای رده بندی‌ است. رده بندی‌هایی که ارتقا پیدا خواهند کرد. البته این رده بندی‌ها برای کسانی که نسخه پولی را خریداری کرده‌اند متفاوت خواهد بود و امکانات بیشتری به آن‌ها داده خواهد شد. هنوز اطلاعات دقیقی درباره این بخش منتشر نشده است و باید تا هفته آینده صبر کرد.

فصل اول بازی Call of Duty: Modern Warfare از تاریخ سوم دسامبر (۱۲ آذر) روی تمام پلتفرم‌ها آغاز می‌شود. همچنین تمام سلاح‌ها نیز از طریق بتل پس در همان تاریخ دردسترس قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است که با شروع فصل اول، نقشه‌های جدیدی به حالت‌های مختلف بازی مثل حالت دو به دو جنگ تفنگ‌ (Gunfight) اضافه خواهد شد.  

زمان شروع فصل اول بازی Modern Warfare
Telegram

زمان شروع فصل اول بازی Modern Warfare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *