معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / رویداد Inside Xbox | استودیو‌های بازی‌ سازی ایکس‌ باکس برای “تابستانی بزرگ” برنامه دارند

رویداد Inside Xbox | استودیو‌های بازی‌ سازی ایکس‌ باکس برای “تابستانی بزرگ” برنامه دارند

شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۷ مه ۲۰۲۰) میزبان رویداد Inside Xbox خواهد بود که به نمایش عناوین ایکس‌ باکس سری ایکس اختصاص داده شده است. همچنین تایید شد که اولین تریلر از گیم‌پلی عنوان Assassin’s Creed Valhalla نیز در رویداد Inside Xbox منتشر خواهد شد. حال می‌خواهیم بدانیم که استودیو‌های فرست‌پارتی نیز به نمایش بازی‌های خود در این رویداد خواهند پرداخت یا نه.

Inside Xbox

شایعه‌های منتشر شده ادعا دارند که مایکروسافت دو رویداد برگزار خواهد کرد، یکی در ماه مه و دیگری در ماه ژوئن. به نظر می‌رسد که آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) مدیر کل بازاریابی محصولات ایکس‌ باکس در شرکت مایکروسافت، این موضوع را تایید کرده است. اخیرا وی در توییتی اظهار داشت:

برای دیدن اولین گیم‌پلی بازی‌های همکارانمان برروی ایکس‌ باکس سری ایکس هیجان‌زده هستیم. همچنین لازم است که بگویم استودیو‌های فرست پارتی ایکس‌ باکس برای برنامه‌های بزرگ تابستان خود سخت در حال تلاش هستند. جزئیات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد.

گرینبرگ همچنین در توئیتی جداگانه خاطرنشان کرد:

رویداد ماه مه بیشتر به برنامه‌های پیش از E3 شباهت دارد و به ما فرصت مشاهده‌ی اولین گیم‌پلی از بازی‌های همکارانمان برروی ایکس‌ باکس سری ایکس می‌دهد. ما تابستان امسال برنامه‌های زیادی برای به اشتراک گذاشتن داریم. سپس مستقیم به سراغ تعطیلات پایان سال خواهیم رفت. در این مورد هفته‌ی آینده اطلاعات بیشتری را در اختیار بازی‌بازان و علاقه‌مندان قرار خواهیم داد.

Inside Xbox
Telegram
Inside Xbox
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *